Stát se smírčí soudce

Všichni jsme se tu sešli, aby vázat tyto dva v tématu svaté manželství, není příliš neznámé fráze a všichni z nás jsou hodně s ním seznámit. To je to, co je většinou říkán smírčím soudcem v USA, zatímco vykonávajících svatbě. Je to jeden z nejvíce vážené pozice, i když ne příliš silný. Nicméně, tam je více k pozici smírčí než jen celebrovat na svatbách. V USA, smírčí soudce předsedá soudu omezené pravomoci a usazuje se drobné problémy, jako přestupek, dopravní přestupky a rád v některých státech.

Takže tady je více o tom, jak se stát smírčí soudce a jaké jsou rozdíly v postavení v USA a dalších zemích.

Jak se stát smírčí soudce?

Stát se spravedlnosti míru není střední výkon. Žádost o pozici smírčí je do kopce cesta. Nicméně, pokud jste rozhodnuti dost, tak si můžete jistě jedním. Zde je, jak můžete být jedním.

Za prvé, můžete nevztahuje pouze na pozici náhodně. Proto, budete muset dostat do kontaktu s tajemníkem státního úřadu a požádat o požadavcích a celý postup.
Základní požadavky jsou státní občanství, registrace voličů a máte napsat přísahu říkat žádné přesvědčení proti zločinu. Za to, že budete muset projít rutinní kontroly policejních záznamů a také zaplatit poplatek za celkovou commission.
Co musíte udělat, je předložit veškeré potřebné doklady, poplatky a důkazy na sekretariát státního úřadu.
Držte nám palce a rovnátka trpělivost, protože je to dlouhá a klikatá cesta, a čekat dopředu. Budete muset počkat nejméně 10 týdnů pro vaši žádost být zpracována, po všech těch ověření spolehlivosti!
Pokud je vaše žádost schválena, podívejte se a čekat, zda guvernér a výkonná rada appoints vás. Pokud jsou jmenováni, měli byste být pověřen na dobu pěti let.

Jak již bylo zmíněno, tam je více k pozici spravedlnosti míru, než jen celebrovat na svatbách. Proto je následující stručný přehled povinností a konotace smírčím soudcem.

Povinnosti dvora míru

V USA
V některých státech USA, se spravedlností míru působí jako soudce u soudu s omezenou pravomocí. V ostatních případech, on / ona také slouží jako soudce nebo kvazi soudní důstojník s několika společnými nebo statutární práva pravomoci autoritativní. Normálně, on / ona předsedá soudních případů týkajících se drobné trestné činy jako dopravní porušování, registrace objednávek, přestupkovém případy a tak dále. V některých státech je on / ona jmenuje a v některých je zvolen pozice. Kanceláře justice míru dle adresáře národní se nachází v Connecticutu, Massachusetts, New Hampshire, Texas, Louisiana a Vermont. Kancelář je volil jeden v Texasu, Louisianě, Oregon a Vermont. Kromě toho, je úřad smírčí v USA nejvíce spojován s tím, že svatba funkci. Stát se spravedlnosti, dává individuální možnost být svědkem a účastníkem svatebního obřadu. To je považováno za nejrozšířenější povinnost tohoto úřadu.

Ostatní země
Ve Spojeném království, konkrétně v Anglii a Walesu, je souhrn spravedlnosti učiněno zadost tím, rychtář dvora skládající se z lavice tří soudců na míru nebo smírčím soudce. Celkem práva se vztahuje na trestné činy, které nejsou brány v úvahu na odnětí svobody delší než 6 měsíců. Pojďme se podívat na Asii, a orient, v Indii, tato kancelář je velmi okrasná jeden. I když existuje, to není permanentní. V Austrálii, to zřejmě je méně rigidní ve srovnání s ostatními zeměmi. V Austrálii, smírčí soudce je osoba, která je v podstatě člověk bůh bytost, s respekt ve společnosti. Taková osoba je oprávněna podepsat čestné prohlášení a čestná prohlášení a ověřovat a potvrzovat kopie originálních dokumentů. V některých zemích je také nutné mít kvalifikaci prokazujících vás jako právníka nebo právník stává smírčí soudce.

Travestie je, že i když je to tak výhodné, a prakticky použitelné kancelář, v několika málo zemích, tato kancelář je zcela drakonický a skutečné soudní pravomoci jsou jen zřídka svěřeny v kanceláři. To bylo vše. Čao!

Certifikovaný Notář Podepisování Agent
Jak se stát College profesor
Stavební management Kariéra Informace
Průměrná mzda v USA
Residency Rozhovor Otázky
Nejlepší Počítačové Práce pro budoucnost
Kariéra pro anglické Majors
Učitel na základní škole
Spine chirurg Plat
Top Lékařské Jobs
Nejvyšší placená místa s bakalářským titulem

Leave a Reply