Stavební management Kariéra Informace

Správce stavby je známé různými jinými jmény profilu – konstruktér, stavební superintendant, generální superintendent, výrobní ředitel, manažer projektu, generální správce stavby, executive Správce stavby, generální dodavatel, dodavatel a subdodavatel jsou některé z nich. Profil zaměstnání stavebního manažera může požadovat, aby byly k dispozici 24×7, vypořádat se s číslem “n” faktorů, které mohou vytvářet problémy na staveništi. On může být osoba samostatně výdělečně činná, nebo práci na výplatní listině pro některé stavební firmy.

Kvalifikace: solidní zázemí ve vědách stavebních, v kombinaci s nějakým relativním zkušenostmi v oboru, je ideální kvalifikace potřebné pro tuto práci profilu. Relevantní znalost obchodního správy by dále pracovat ve váš prospěch. V oboru stavebního inženýrství nebo stavební inženýrství, je nejvyšší nutnost pro vstup do tohoto pole. Existuje celá řada dobrých ústavů, které provádějí kurzy stavitelství. Tato větev je také známé pod různými jmény, jako stavební vědy a konstrukčních technologií. Kurz trvá zpravidla čtyři roky. Uchazeči s magisterským titulem v oblasti stavebního řízení, si najal velmi snadno velké stavební firmy. Mnozí kandidáti, kteří jsou najímáni jako stavební manažeři, byly důkladně posouzeny na jejich chápání stavebních plánů, stavebních výkresů, odhad nákladů a manažerské dovednosti. Obecně, lidé vzroste na post stavebních manažerů po získání dostatečné zkušenosti v řemeslech práce, stavební dozor, atd. dodatečnou certifikaci od organizací jako American Institute of konstruktérů (AIC) a stavební řízení sdružení Ameriky (DSVP), i když není povinné, by určitě působit jako pozitivní faktor v kandidáta životopisu.

Pracovní příležitosti: Stavební průmysl je jedním z nejrychleji rostoucích odvětví na celém světě. To bylo studoval a odhaduje se, různými institucemi pracovních vědy, že non-bytové výstavby průmysl bude mít ještě rychlejší růst tím, že do konce tohoto desetiletí. Vzhledem k tomu, stavebnictví stále roste, bude potřeba stavební manažery i nadále zvyšovat.

Pracovní profil: Hlavní část práce, se provádí mimo své kanceláře, na staveništi. Má být k dispozici na místě, téměř celý pracovní den a analyzovat a řešit problémy, žádný problém, který může nastat. Malé projekty, jako renovaci bydliště, jsou prováděny samostatně výdělečně činné správce stavby, který přímo zabývá pracovníky a provádí celý projekt. Ve větších projektech, jako je budování mostů nebo velkých obchodních center, je práce rozdělena mezi několik stavebních manažerů. Stavební manažer je zodpovědný za širokou škálu pracovních míst, vztahující se k různým druhům staveb, které se mohou lišit od komerčních a obytných budov, mostů a silnic. Celá stavební práce je plánována do něj. On rozděluje práci na malé části a odhaduje čas a náklady potřebné k provedení každé části. Jeho plánování musí být přesné a je třeba je brát v úvahu různé katastrofy nebo nevyhnutelné okolnosti, které mohou nastat v průběhu realizace každého z jeho plánů. Multitasking speciality a pracovat pod tlakem, jsou velmi důležité atributy, že stavební manažer potřebuje mít.

Finanční výhody: Výdělky stavební inženýr obecně závisí na typu stavby, že je manipulace. Geografická poloha staveniště je také brát v úvahu při rozhodování o plat. Stavební manažeři obecně mají pracovat daleko od svého úřadu a v mnoha případech, jsou zaslány pracují mimo svoji zemi. V takových případech je jejich kariéra je obecně velmi lukrativní. Oni mají také nárok na různé druhy prémií a příplatků.

Jedná se o celkový pohled, že stavebnictví byla také zasažena recesí, stejně jako v každém jiném odvětví, ale vyhlídky na kariéru v tomto odvětví se nebude ztlumit. Rostoucí tržní podmínky jsou vždy doprovázeny řadou staveb. Jak se ekonomika začne stále více a více, bude stavební manažeři nutné, aby se infrastrukturní růst, v tempu s oživení ekonomiky.

Nejlepší práce na rok 2012
Programátor analytik Náplň práce
Cévní chirurg Plat
Různé Politologie Careers
Jak se stát produktu Tester
Most Odměňování práce
Nejlepších míst pro budoucnost
Míra nezaměstnanosti dosahuje 3-roční minimum, podle oficiálních zpráv
Nejlepší placené zaměstnání,
Jak si vybrat novou kariéru ve vašich 30s
Alternativní Careers pro lékaře