Stres-free pracovních míst, která dobře zaplatí

Stres je součástí každé práce. Ale my víme, že prožitý stres v některých pracovních míst může být relativně menší než u jiných profesí, z důvodu základních rozdílů v těchto pracovních míst. Navíc je pravda, že i ty klidný a zřejmě dokonalé práce může být velmi stresující občas. Mnoho času, není to stres z práce, ale naše reakce na to, že dělá stres nesnesitelné nebo snesitelné. Některé úlohy může být váš sen práce, ale můžete si být stresující o platu aspektu. Je to naše vnímání toho, jak definujeme bez stresu pracovních míst. Jsme to my, kdo musí definovat, co je stresující pro nás, a to, co nemůžeme udělat, bez ohledu na to, co odměny. Proto, v tomto světě, pojem stres-volných míst je jen neexistující. Je zcela naše individuální vnímání. Tak, jak to, že budeme mluvit o práci bez stresu v tomto článku? No, pojďme se ponořit hlouběji do tohoto tématu.

Obecné vnímání stresu-bez práce

Trvá roky zkušeností a self-porozumění opravdu najít své konečné cíle kariéry. Pro některé z nás, jsme schopni rozhodnout brzy v našem životě a pro ostatní, což vyžaduje čas a spoustu sebepozorování. Obecně platí, že ve společnosti, je stres-free pracovních míst spojená se dělat něco, co nemá rád, dělat, většinu času. Takže, pokud jste opravdu vášnivý tanec, chcete být choreografka v budoucnu. Pokud jste do hudby úplně, byste chtěl být hudebníkem jednou. Pokud jste silná akademiky, může být, chtějí pokračovat v kariéře v oblasti výuky. A s volbou kariéry uděláte, budete automaticky zvolí boj a vytrvalost potřebnou k úspěchu v této konkrétní oblasti. Takže, nakonec dokonce vaše oblíbená práce bude stresující, ale ano, když to uděláte tuto práci, budete zvládnout stres s více trpělivosti a klidu. V tomto článku, a proto jsme se seznamu pracovních míst, která, i když může být stresující, jste se rozhodli to udělat, protože máte rádi, jak to udělat. Jsme si vědomi, že tato pracovní místa budou vyžadovat neustálé tvrdé práce zpočátku a jsou velmi stresující, vzhledem k fyzické práci a konkurenceschopnost, ale kreativní a self-absorbující povaha těchto pracovních míst jsou stejně uspokojení jako stres má člověk vydržet v procesu.

Upozornění: Tento článek není v žádném případě narušit zaneprázdněný, finančně tuhý, hektické a často stresující život, že odborníci z těchto míst musí čelit ve svém každodenním životě.

Jóga Instruktoři
Jóga a meditace, dvě vzácné dary východní filozofie do světa se staly nutností v dnešním životě. V jógové a dechová cvičení byly hlášeny k léčení různých nemocí a jsou přínosem pro dosažení komplexní zdravotní. Z Times Square v New Yorku na kout a kout světa, došlo k zvýšené povědomí mezi lidmi o magické účinky jógy a dýchání cvičení. Není pochyb o tom, to vytváří poptávku vyškolených profesionálů, kteří mohou pověřit laika pro praktikování těchto cvičení. Jóga je přírodní stresu. Zklidňuje nervy a dává pocit pohody. Instruktorka jógy má flexibilitu v pracovním plánu a pochází spokojenost tím, že pomáhá klientům v holistickým způsobem. Kromě nich jsou jóga instruktoři najatí společností firmy nabízí další výhody z ubytování, potravin a cestovních výdajů. Jóga instruktoři pracují v posilovnách, vzdělávacích institucí a dokonce i spouštět svá vlastní centra.

Potenciál výdělku: Zpočátku, USA 21.000 dolarů a dále (cca)

Tour Guide
Být turistický průvodce je zajímavá profese, zejména pro lidi, kteří milují cestování a mají hluboký zájem o historii a geografii. Již od vedení turisty pomoci jim pochopit kulturní a historický význam toho místa, průvodci nyní zajímavou životní styl. Rozhodně, v hlavní turistické sezóny, může pracovní tlak je velmi vysoký, ale to je náročná část v této práci.

Potenciál výdělku: Zpočátku, USA 16.000 dolarů a dále (cca)

Knihovník
Pro všechny milovníků knih, trávení času v knihovně není o nic méně, než léčit. Být knihovníkem, uprostřed věku moudrosti zkompilovaný v knihách, je také stres-volný pracovní. Nejen ticho knihovny je klidné, pořádání knihy, pomáhat druhým najít vhodné knihy a udržování knihovny aktualizován v souladu s nejnovějšími časopisů a knih, je skvělý způsob, jak trávit čas. I když, může knihovníci občas najít jejich práce fádní a opakující se, vyžaduje trvalou pozornost a soustředit se na udržení tichý atmosféru v knihovně. Nicméně, určitě klidné práce pro ty, kteří milují to.

Potenciál výdělku: Zpočátku, USA 20.000 dolarů a dále (cca)

Technické Spisovatelé
Pole technické psaní je velmi prospěšný i když ne zcela bez stresu. Nicméně, ti, kteří milují psát o technických tématech, poslední gadgets, najít své povolání v této profesi. Technické spisovatelé mohou mít v tvář termínů, ale práce v chladném prostředí s flexibilní pracovní časováním, je technické psaní zajímavou profesi. Protože pojistné technické spisovatelé potřebují počítač nebo notepads pracovat, mohou se rozhodnout pro freelancing práci z domova stejně.

Potenciál výdělku: Zpočátku, USA 30.000 dolarů a dále (cca)

Masážní terapeut
Exponenciální nárůst investic souvisejících s lázněmi a kůže průmyslu vytvořily poptávku vyškolených profesionálové jako masérů. Maséři jsou lidé, kteří mají tendenci klienty a zákazníky navštívit jejich centra, tím, že masážní terapie. Flexibilní pracovní časování, pěkné pracovní prostředí a skutečnost, že pomáháte někomu de-stres jsou některé z mnoha výhod je a maséři. Maséři pracují v centrech péče o pleť a také v různých lázních a zdravotních střediscích.

Potenciál výdělku: Zpočátku, USA 18.000 dolarů a dále (cca)

Obsah Writer
V posledních letech, obsah psaní se stala zajímavá povolání pro ty, kteří mají zájem o využití jejich psaní, jak vydělat peníze. Pokud máte smysl pro pero vaše slova a máte rádi výzkum na jakékoli téma, můžete psát účinné články a dělat dobré peníze. Vše, co potřebujete zajistit, že váš obsah je původní, dobře prozkoumány a bez chyb.

Potenciál výdělku: Zpočátku, USA 24.000 dolarů a dále (cca)

Ti, kteří se zabývají finančními aspekty výše uvedených míst musí pochopit, že úspěch v těchto oblastech pocházejí po letech práce. Po úspěšném, peníze a zbytek věcí následuje snadno. Jak již bylo zmíněno v článku, je vždy dobré jít za svým srdcem a vybrat něco, co jde dobře s aptitude a zájmu, jak budete moci vyniknout v takových míst snadno minimalizovat stres nebo trvalé s klidnou myslí. Toto je obzvláště pravdivé v oblastech, jako je umění, herectví, malování, hudbu a sport. Pokud máte opravdu rádi to, co děláte, zvládání stresu, i když je to intenzivní, může být jednodušší. Doufejme, že jste byli schopni pochopit, co přesně představuje genezi bez stresu práci. Přeji Vám vše nejlepší pro světlé kariéru!

CIO Plat
Stavební management Kariéra Informace
Co je Endodontist
Most Lukrativní Kariéra
Co můžete udělat, S biologie fakulta
Trauma chirurg Plat
Práce v Demand v roce 2012
Lékařské pole Careers bez míry
Systems Analyst Popis práce
Jak se stát Rekreační terapeut
Nejlepší Vysokoškolák Inženýrské školy

Leave a Reply