System Administrator Plat

Nedávno, poptávka po práci v IT oblasti se výrazně zvýšila. Existuje mnoho pracovních míst v této oblasti činnosti, které obvykle zahrnuje vývojářům softwaru, hardwaru inženýry, systémové administrátory, správce databáze, a webové designéry. Jedním z hlavních kariéry je to, že se ze systémové správcem, také odkazoval se na jak jen “správce systému”. Jak název vylíčí, správce systému je IT odborník, který je specialista na dohled počítačové nastavení. Být kariéra z technického zázemí, to přilákat dostatečné množství na annum platu.

Popis práce

Systém cla správce úloh může záviset na tom, zda profesionální pracuje v big nadnárodní nebo malé firmy. Ve velkých organizacích, obvykle plní úlohu individuálně, jako to správce databáze, správce sítě, bezpečnostní správce, nebo webové správce. Takže tam může být mnoho odborníků, kteří pracují v systémech údržby. V malém podniku, může jedna osoba být zaměstnán provádět všechny úkoly sítí, databází, serverů a komunikačních systémů. Typické sysadmin úlohy jsou uvedeny níže:
Představujeme nové počítačové systémy do stávajících nastavení pro optimální IT funkcí.
Řešení problémů IT systémů v případě, že je problém hlášeno uživateli počítače.
Provádění zálohování dat a správu.
Instalace a údržba aktualizací softwaru pravidelně.
Provedení kontroly, aby se ujistil všechny systémy jsou v pořádku a až do data.
Správa tvorbu, provoz, úpravy a mazání uživatelského jména a hesla zaměstnanců v systému.
Implementace bezpečnostní software a nástroje pro zajištění maximální bezpečnosti z vnějšími hrozbami.

Výplata

Osvěžovač nebo ty s méně než rok zkušeností se můžete normálně dostat kdekoli od 34.500 dolarů na 50.000 dolarů. Pokud celková zkušenost zvyšuje kdekoliv méně než čtyři roky, můžete očekávat, že bude vyplacena z asi 38.500 dolarů na 53.000 dolarů ročně. Pokud vlastníte zkušenosti pět až devět let, můžete si dokonce kreslit zaplatit až o 62.000 dolarů ročně. Systémoví administrátoři s 10 až 19 let v oblasti IT mohou požadovat kdekoli mezi $ 50,000 a 70,500 dolar ročně. Plat sahá až do 74.500 dolarů nebo více, pokud jste pracovali pro 20 nebo více let.

V současné době, jsou Kalifornie a Virginie ohlásen být nejvyšší platební státy s řadou 51.000 dolarů to 71.000 dolarů a 43.250 dolarů to 68.500 dolarů, resp. Stav New Yorku přichází v druhé nejvyšší platební pozici při platové stupnice od 44.000 dolarů na 64.000 dolarů. Illinois má také slušnou platové rozpětí pro administrátory, v rozmezí od asi 42.000 dolarů na 63.000 dolarů ročně. Státy jako Ohio, Florida, a Texas mít podobný plat řadu asi 41.000 dolarů na 63.000 dolarů za rok.

Město zaměstnanosti dělá obrovský rozdíl v průměrné mzdy o sysadmin. Překvapivé je, že město Boston má nejvyšší platy potenciál na 51.200 dolarů na 77.500 dolarů za rok. New York City platí mezi 47.500 dolarů – 69.000 dolarů rozsahu. Kalifornské města jako Los Angeles a San Diego nabízí plat řadu 46.000 dolarů na 66.000 dolarů a 48.000 dolarů a 61.000 dolarů, resp. Houston má přijatelnou plat 41.000 dolarů na 65.250 dolarů přibližně. Stejně tak, plat z těchto technických odborníků se liší od města k městu a také od společnosti ke společnosti.

To jsou některé informace o odměňování správce systému a pracovních úkolů. Plat dokonce záleží hodně na certifikaci a vzdělání. V současné době, jsou ty, které se pověření, jako je Microsoft Certified Systems Engineer (MCSE), Microsoft Windows NT, a Certified Novell Administrator (CNA) je přednostní zaměstnavatelé.

Nejlepší Druhá Kariéra
Archivář Plat
Hosteska Popis práce
Alternativní Careers pro právníky
US Job Růst Rises
Srdeční chirurg Plat
Kariéra, že co nejvíce peněz
Dobrý Kariéra Bez vysokoškolské vzdělání
Práce práci s dětmi s autismem
Výběr kariéra
Stavební management Kariéra Informace

Leave a Reply