System Analyst Plat

Téměř všechny podniky dnes jsou podporovány počítače a potřebujete lidi s odbornými znalostmi nastavit a nainstalovat je. To je místo, kde systémový analytik přijde, že mají v-hloubka pochopení informačních technologií (IT), projektový management a obchod. Oni navrhnout IT řešení pro zlepšení efektivity na pracovištích a umožňují rychlejší výpočetní řešení. Systémový analytik využívání IT nástrojů na podporu podniků různých velikostí dosáhnout svých cílů. Jedinci s důrazem na detail, dobré komunikační dovednosti a řešení problémů schopnosti dělat dobře v této profesi.

Ekonomika vykazuje známky stabilizace, a očekává se, že růst v nadcházejících letech s IT průmyslu jako dominantní hnací silou. To se promítá do více příležitostí pro systémový analytik, neboť jsou odpovědné za provoz a rozvoj počítačových systémů, které běží na počítače v organizaci. Přestože platy čísla vzali důlek od sestupné spirále ekonomiky, stále vydělávají značné mzdové pakety.

Průměrná mzda

V počítačové řízený průmysl, systém analytici dostat zaplaceno stejně jako oni jsou zodpovědní za vývoj a konfiguraci operačních systémů. Plat níže uvedené hodnoty jsou jen aby vám představu o systémový analytik výdělku, protože platy může být ovlivněna různými faktory, jako je vzdělání a zkušeností. Průměrná mzda podle národních statistik je kolem 65.000 dolarů ochranné známky. V entry-level práci, v této profesi můžete očekávat, že kolem 45.000 dolarů ročně, ale toto číslo se liší v závislosti na typu zaměstnavatele.

Jako většina ostatních profesí, je plat ovlivněna zeměpisné polohy práci. Jedinci pracující v městském prostředí, jako je New York nebo Kalifornie lze očekávat, že vydělat si na vyšší mzdy než jejich protějšky pracující ve venkovských nastavení. Práce systémový analytik v New Yorku je známo, že platit mzdy, které osciluje kolem 90.000 dolarů ochranné známky. V Kalifornii, mzdové pakety řady systémový analytik někde mezi 80.000 dolarů na 90.000 dolarů za rok.

Zaměstnavatel typ a finanční velikost faktorů zaměstnavatel rovněž v platech systémový analytik. V IT průmyslu a pojišťovnictví, lze očekávat, že 45.000 dolarů na 70.000 dolarů ročně. V oblasti zdravotnictví, kde je používání počítačových systémů je převládající na platy čísla se může pohybovat mezi 45.000 dolarů na 65.000 dolarů za rok. V oblasti vzdělávání, mohou systémoví analytici vydělat platy, které se pohybují mezi $ 40,000 k 67,000 dolar.

Popis práce

Systémový analytik je zodpovědný za operační systém a souvisejících multi-uživatelských sekundárních systémů. Spolu s operačními systémy, které jsou zodpovědné za konfiguraci a instalaci potřebný hardware. Oni jsou také v-obvinění z údržbu operačních systémů a účastnit se jakékoli závady, které mohou nastat. Systémový analytik také vyvíjí nové informační systémy konfiguraci hardwaru a softwaru, který nejlépe vyhovuje organizační požadavky. Oni také vytvořit procesy, které budou optimalizovat využití stávajících systémů a identifikovat alternativy pro optimalizaci systémových prostředků.

Analyzování informací k vyhodnocení stávajících systémů a upgrade je, aby vyhovovaly požadavkům klienta je základem jejich pracovní profil. Na konkrétních projektů, které výzkum navrhované obchodní postupy a rozvíjet hardware a software rozhraní, aby lépe vyhovovaly operačního systému. V multi-uživatelských systémů, budou usilovat o odstraňování systémových chyb a školení nových uživatelů. Nastiňující možnosti systému a zpracování dat schopnosti je jedním z důležitých povinností systému analytik.

Postupy Pochopení obchodní a metodiky projektového řízení je hlavním předpokladem pro tuto pracovní profil. Jedinci s bakalářským titulem v oboru počítačových věd nebo příbuzném oboru s dobrými písemné a ústní komunikační dovednosti se očekává, že iv této profesi.

Top Platební Kariéra
Obecné chirurg Plat
Revmatologa Plat
Jmenování Setter Popis práce
Povinnosti Učitel
Jak se stát Art Teacher
Top Platební Jobs přímo z vysoké školy
Dobře placená místa v oblasti zdravotnictví
Concierge Popis práce
Nákup Agent Popis
Alternativní Careers pro zdravotní sestry

Leave a Reply