System Analyst Plat

Téměř všechny podniky dnes jsou podporovány počítače a potřebujete lidi s odbornými znalostmi nastavit a nainstalovat je. To je místo, kde systémový analytik přijde, že mají v-hloubka pochopení informačních technologií (IT), projektový management a obchod. Oni navrhnout IT řešení pro zlepšení efektivity na pracovištích a umožňují rychlejší výpočetní řešení. Systémový analytik využívání IT nástrojů na podporu podniků různých velikostí dosáhnout svých cílů. Jedinci s důrazem na detail, dobré komunikační dovednosti a řešení problémů schopnosti dělat dobře v této profesi.

Ekonomika vykazuje známky stabilizace, a očekává se, že růst v nadcházejících letech s IT průmyslu jako dominantní hnací silou. To se promítá do více příležitostí pro systémový analytik, neboť jsou odpovědné za provoz a rozvoj počítačových systémů, které běží na počítače v organizaci. Přestože platy čísla vzali důlek od sestupné spirále ekonomiky, stále vydělávají značné mzdové pakety.

Průměrná mzda

V počítačové řízený průmysl, systém analytici dostat zaplaceno stejně jako oni jsou zodpovědní za vývoj a konfiguraci operačních systémů. Plat níže uvedené hodnoty jsou jen aby vám představu o systémový analytik výdělku, protože platy může být ovlivněna různými faktory, jako je vzdělání a zkušeností. Průměrná mzda podle národních statistik je kolem 65.000 dolarů ochranné známky. V entry-level práci, v této profesi můžete očekávat, že kolem 45.000 dolarů ročně, ale toto číslo se liší v závislosti na typu zaměstnavatele.

Jako většina ostatních profesí, je plat ovlivněna zeměpisné polohy práci. Jedinci pracující v městském prostředí, jako je New York nebo Kalifornie lze očekávat, že vydělat si na vyšší mzdy než jejich protějšky pracující ve venkovských nastavení. Práce systémový analytik v New Yorku je známo, že platit mzdy, které osciluje kolem 90.000 dolarů ochranné známky. V Kalifornii, mzdové pakety řady systémový analytik někde mezi 80.000 dolarů na 90.000 dolarů za rok.

Zaměstnavatel typ a finanční velikost faktorů zaměstnavatel rovněž v platech systémový analytik. V IT průmyslu a pojišťovnictví, lze očekávat, že 45.000 dolarů na 70.000 dolarů ročně. V oblasti zdravotnictví, kde je používání počítačových systémů je převládající na platy čísla se může pohybovat mezi 45.000 dolarů na 65.000 dolarů za rok. V oblasti vzdělávání, mohou systémoví analytici vydělat platy, které se pohybují mezi $ 40,000 k 67,000 dolar.

Popis práce

Systémový analytik je zodpovědný za operační systém a souvisejících multi-uživatelských sekundárních systémů. Spolu s operačními systémy, které jsou zodpovědné za konfiguraci a instalaci potřebný hardware. Oni jsou také v-obvinění z údržbu operačních systémů a účastnit se jakékoli závady, které mohou nastat. Systémový analytik také vyvíjí nové informační systémy konfiguraci hardwaru a softwaru, který nejlépe vyhovuje organizační požadavky. Oni také vytvořit procesy, které budou optimalizovat využití stávajících systémů a identifikovat alternativy pro optimalizaci systémových prostředků.

Analyzování informací k vyhodnocení stávajících systémů a upgrade je, aby vyhovovaly požadavkům klienta je základem jejich pracovní profil. Na konkrétních projektů, které výzkum navrhované obchodní postupy a rozvíjet hardware a software rozhraní, aby lépe vyhovovaly operačního systému. V multi-uživatelských systémů, budou usilovat o odstraňování systémových chyb a školení nových uživatelů. Nastiňující možnosti systému a zpracování dat schopnosti je jedním z důležitých povinností systému analytik.

Postupy Pochopení obchodní a metodiky projektového řízení je hlavním předpokladem pro tuto pracovní profil. Jedinci s bakalářským titulem v oboru počítačových věd nebo příbuzném oboru s dobrými písemné a ústní komunikační dovednosti se očekává, že iv této profesi.

Příklady Kariéra objektivní
Senior Software Engineer Plat
Vysoký plat Kariéra
Top 10 univerzitami na světě
Různé Kariéra v módě
Doktor Osteopathic medicíny
Výhody se stát učitel
Přenos Colleges
Povinnosti Učitel
Top výběru povolání
Výhody Být učitel

Leave a Reply