Systems Analyst Popis práce

S obrovským nárůstem operací v IT odvětví, význam analytik systémů (SA) se zvýšil nesmírně. Podle čísel za rok 2006, tam byl více než 500.000 systémy analytici v USA. Většina z nich pracoval pro IT a konzultantských společností. Tolik jak 30.000 z nich byly osoby samostatně výdělečně činné. Systémová analytici jsou časté pracovní měniče, stěhování z místa na místo a pracují na různých úkolech. Oni také pracovali ve federálních oddělení, finančních institucí, vysokých škol, a dokonce i nemocnice. Systémy analytici drží velmi významné postavení v hierarchii společnosti. Jsou důležité spojení mezi firmou a jejími klienty. Pokud budeme diskutovat jejich povaze práce v detailu, teprve pak můžeme získat mnohem jasnější. Takže, jdeme na to.

Job Profile

Systémový analytik v IT oblasti, navrhuje řešení pro zlepšení produktivity a efektivity podnikání. Projekční práce může být buď pro některé vnější klienta nebo pro interního klienta, který může být nějaký jiný útvar ve firmě.

Systémový analytik dělá výzkum na každé ohlášené problém, plánuje a navrhuje řešení, obhajuje software a systémy (pro IT firmy) a koordinuje proces řešení problémů, a zajišťuje, že obchodní normy a požadavky jsou splněny. Analytik je obeznámen s několika přístupy k řešení problému a vybrat ten nejvhodnější z nich. Oni jsou také docela obeznámeni s řadou počítačových programovacích jazycích, operačních systémů a platformy počítačového hardwaru, protože často přeložit požadavků klienta do technických specifikací. Tímto způsobem, systémy analytici jsou druh vazby mezi IT profesionály a dodavatelů.

Úkoly a povinnosti

Interakce značně s vnější nebo vnitřní klienty.
Kriticky pochopení operace klientů a systémy.
Překlady požadavky klienta do vysoce technických specifikací ve stručné.
Určení možných řešení a jejich testování jak pro technické a obchodní kompatibility.
Rozvoj zprávy proveditelnosti projektu.
Přesvědčivé a předkládání návrhů pro klienta.
V IT pracovních míst, analytik pracuje s vývojáři softwaru a jiným konečným uživatelům zajistit technickou kompatibilitu a uživatelské spokojenosti.
Plánování testování plán pro dokončení systémové operace.
Dohled nad řádnou implementaci nového systému. To je důležitou součástí povinností vedoucího SA.
Udržet své znalosti up-to-date s technickými sektoru rozvoje v odvětví.

Budoucí vyhlídky

Mnozí očekávají, že počet systémů analytiků růst mnohem rychleji, než je průměr v příštích deseti letech. V těchto letech můžeme vidět změnu v pracovních systémový analytik popisu, ale ty s řádným vzděláním a zkušenostmi mají dobré vyhlídky do budoucna. Relevantní univerzitní tituly v podnikání, stejně jako počítačové kurzy by měly být navíc a zároveň se snaží najít práci jako analytici. Nová pracovní místa budou mít na řezu jako další podniky efektivní využívání počítačů a chcete zajistit jejich bezpečnost. Poslední Internet a bezdrátové technologie, očekává se, že vytváření pracovních míst.

Pay Scale

Pro čekatel absolventa průměrný plat v IT a telekomunikační průmysl se bude pohybovat kolem 25.000 dolarů ročně. V roce 2006, zkušenější z nich vydělal mezi 55.000 dolarů a 90.000 dolarů, s nejméně placených ty vydělané méně než $ 45,000. Na druhou stranu se některé z zaplatil nejlepší vydělal více než $ 100,000 ročně.

IT průmysl je na vzestupu znovu a existuje dostatek počet pracovních příležitostí, a to zejména v provozu, stejně jako úroveň řízení a údaje analytik vede žebříček. V takovém případě musí přehled analytik systémů v práci být jasné, ve vaší mysli.

Průmyslový design Kariéra
Detektivní Požadavky
Pracovní příležitosti v umění
Góly v kariéře: Příklady profesních cílů
Seznam dobře placená místa
Nejvyšší placené zaměstnání,
Dermatologie jako kariéru
Nejrespektovanějších Profese
Dobré výběru povolání pro muže
Nákup Agent Popis
Kariéra recese důkaz

Leave a Reply