Talentové zkoušky

Po pěti letech rozsáhlých studií a přísných zkoušek, Sam nakonec se stal počítačový inženýr. On si vydělal slušný plat, když slogged cestu devět-pět v kanceláři. Every payday byl odměněn za svou práci, a ještě něco zdálo v pořádku. On prostě nemohl dostat nějakou tvůrčí uspokojení, že toužil po z této práci. Popletl a frustrovaný, vzal přestávku od práce a analyzovat, co se děje špatně, jen aby si uvědomil, že to není snad to, co chtěl udělat.

Existuje velké množství lidí, kteří v určitém okamžiku svého života pocit, že se na ně ve špatné práci, nebo snad dokonce vybrali nesprávný kariéře pole. Některé stěžují na nedostatek tvůrčí uspokojení, zatímco jiní často mají pocit, že nějaký jiný povolání v životě, které potřebují k výkonu. Výběr nevhodný obor bez velkého přemýšlení a špatných výběru povolání může vést k obrovské frustraci a dokonce i fáze deprese vzniklé v důsledku profesní a osobní nespokojenosti. Většinu času, tyto případy vyskytují, protože lidé nemají investovat dostatek času v hodnocení jejich vlastní schopnosti a uznání možnosti, které vyhovují jejich dovednosti. Stručně řečeno lidé si neuvědomují, jejich nadání pro určitý předmět nebo pole.

To je místo, kde Talentové zkoušky zakročit Tyto testy jsou obecně definovány jako vyšetření, které pomáhají měřit schopnost člověka osvojit konkrétní soubor dovedností. V závislosti na souboru dovedností, pro které je testované osobě, existují různé druhy talentových zkoušek. Existují různé případy, kdy se používají Talentové zkoušky, ať už je to přijímací řízení pro postgraduální a postgraduální studium nebo prostě pracovní příležitost. These testy pomáhají posoudit osoby kandidaturu a dokázat, jako měřítko pro hodnocení kandidátských profilů.

Slovní zásoba a gramatika Talentové zkoušky

Když člověk dokončí některé roky vzdělání, existuje standardní úroveň slovní zásoby, která se očekává z něj / ní. Slovní zásoba testy pomáhá testovat slovíčka úroveň kandidáta, často prostřednictvím různých gramatiky a jazykových cvičení, jako synonym-antonymum cvičení, čtení s porozuměním, a dokonce i esej psaní. Slovní zásoba a gramatika testy jsou často zaměstnáni při výběru kandidátů pro vyšší studií, jakož i pracovních míst, které vyžadují určitou úroveň osvojení určitého jazyka. Existují i ​​testy na jazykové znalosti, které hodnotí základní jazykové dovednosti osobě v určitém jazyce, obyčejný příklad, který je Test z angličtiny jako cizího jazyka, která testuje kandidáty na znalosti v angličtině ve čtyřech sekcích a to čtení, psaní, poslech a mluvení.

Matematické Talentové zkoušky

Matematické testy jsou ty, které testují základní matematické schopnosti kandidátů. Matematické testy obecně zahrnují několik typů matematických problémů včetně algebry, geometrie, statistiky a účetnictví. Slovní úlohy a grafické znázornění problémy jsou také obyčejné v těchto testech. Zatímco tyto testy by mohly být použity k posouzení kandidátů s cílem jejich absolventa a postgraduálního studia, úroveň obtížnosti nutné se liší od oblasti k oblasti. Lidé v oblasti obchodu, financí, inženýrství, nebo statistické údaje vyžadují značně vysoké úrovně účinnosti at matematických testů, které jsou speciálně navrženy pro ně. Na druhé straně lidé usilující o další oblasti jako živé přírodě, nebo umění jsou vystaveny poměrně základní matematické talentové zkoušky, která zahrnuje základní pravidla a základy matematiky pouze.

Analytické schopnosti a souhrnné testy uvažování Talentové

Analytické testy nebo testy pro hodnocení kandidáta celkové rozumové schopnosti jsou vhodným způsobem, jak zjistit logické myšlení proces kandidáta. Tyto testy obecně zahrnují základní logické cvičení. Tento test může také zahrnovat čtení s porozuměním pro testování uchopení schopnost kandidátů. Uchazeči mohou být určité hypotetické situace a jejich odpovědi jsou vyhodnoceny pro logické myšlení, uvažování, stejně jako inovace v myšlenky. Analytické schopnosti zkoušky obvykle zahrnují subjektivní otázky, odpovědí, pro které se podstatně liší od člověka k člověku a jsou založeny na osobních názorů a zkušeností. Analytická psaní může být také součástí těchto testů kde jsou kandidáti měl objasnit přes určité téma nebo téma.

Předmětové Talentové zkoušky

Často se lidé rozhodnou se specializovat se na vysoce specifické oblasti zájmu. To je v době, jako je tato, že předmětné specifické testy přijít do obrazu. Předmět specifické testy jsou navrženy v souladu s potřebami a požadavky předmětu nebo pole v rámci koncernu. Předmět specifické testy mohou být navrženy pro jakéhokoliv předmětu počínaje umění, vědy o životě, domácí vědy, inženýrství, lékařská věda, nebo dokonce obchod a statistiky. Například by mohla softwarový inženýr bude testován v různých dovednosti jako plánování, nebo ladění a základy sítí nebo základů operačních systémů, vzhledem k tomu, strojní inženýr, budou testovány pro jeho znalost základních mechanických strojírenských pojmy jako termodynamiky, systém kontroly, výroby a dokonce i konstrukčních . Osoba, která je biochemie Absolvent bude zřejmě testován pro své absolventy na úrovni poznatků v oblasti biochemie a tak dále.

Kariéra Aptitude test

Career testy jsou obecně přijata před studenty “rozhodnout pole, že budou hlavní palců Career testy jsou navrženy tak, aby vyhodnocení studentům celkový inteligenční kvocient (IQ), emoční kvocient (EQ), logiku, uvažování, smysl pro estetiku a projektování, jakož své analytické schopnosti a jazykové způsobilosti. Career testy pomoci studentům najít pole, které vyhovuje jejich dovednosti a schopnosti, které jim pomáhá vybrat správné kurzy a nakonec skončí s kariéry, která jim dává úplnou spokojenost.

Jak se stát učitel na základní škole
Změna Jobs: Brát ten Plunge
Práce v Demand v roce 2012
Průmyslový design Kariéra
Nejlepší práce v Americe 2012
Většina stabilních pracovních míst v Americe
Povinnosti Učitel
Nejhorší placených pracovních míst
Kariéra poradce Náplň práce
Marketing Teacher
Správce sítě Popis práce