To, co dělá správce sítě dělat?

Počítač na vzájemné ovlivňování počítače se stalo možné pomocí počítačových sítí. Vzhledem k tomu, fyzicky přenos dat z jednoho počítače na několik dalších počítačů prezentovat v kanceláři nebo na místě, které se nachází stovky kilometrů daleko od zdrojového počítače je zdlouhavý, nudný a čas přijetí úkolu, se počítačových sítí udělat, aby se úkol velmi snadno a jednoduché.

Správci sítě, také volal síťových inženýrů jednat s vedením počítačových sítí, které jsou zapojeny společně sdílet informace. Takže, pokud pracujete v kanceláři, kde si můžete snadno sdílet vaše data v počítači s kolegou sedí daleko od vás, je to možné pouze díky počítačové sítě, která je velmi zajímavá, hluboké a náročné aspekt dnešního světa počítačů. Stovky počítačů v budově nebo v kanceláři, jsou propojeny v rámci lokální sítě (LAN).

Pokud zvýšíte rozsah sítě, od 5 km od 50 km, pak počítačové sítě se nazývá Metropolitan Area Network (MAN). Podobně, pokud chcete, aby globálně připojení k libovolnému počítači, může být připojen prostřednictvím internetu, který se nazývá Global Area Network (GAN). Propojení mezi počítači mohou být kabelové nebo bezdrátové, a to může mít různé nastavení, zarovnání a konfigurace! Rozsah a rozsah práce z různých typů sítí je nad rámec tohoto článku.

Úkoly a povinnosti

Hlavním úkolem sítě adminů je udržovat a monitorovat různé komponenty v počítačové síti. Síť admin nejen konfiguruje, udržuje a pracuje na instalaci počítačových sítí, je také zodpovědný za zajištění hladkého a efektivního provozu všech počítačů v síti. Kromě toho, že se jeho základní povinnosti patří:
Práce na síti návrhu na zlepšení účinnosti sítě.
Instalovat a udržovat různé počítačový hardware, stejně jako routery, servery a různé počítače v síti.
Zkontrolujte výkon systému a odstranit případné problémy, které činí systém funguje pomaleji, než je obvyklé.
Ujistěte se, že bezpečnost počítačové sítě zůstává na svém vrcholu a žádné vnější agentů jako hackery nebo viry mohou způsobit zastavení provozu sítě.
Správa sítě hardware takovým způsobem, aby se zpět do dat se provádí vždy, automaticky.
V případě lidí, kteří to nevědí použití hardware v síti, je síťový admin Očekává se, že pomáhat lidem, učit lidi základy provozování dotčené hardware.
Poradce při potížích s problémy při každodenním fungování hardwaru v síti.
Mějte sebe aktuální informace o nejnovějším vývoji v oblasti sítí a výpočetní průmysl.
Zajištění řízení osobních počítačů v síti, jejich instalace, upgradation a třídění nějaké problémy v jejich fungování.
Zpráva všechny požadavky v upgradation ze síťových systémů dotčenými orgány.
Monitor počítače serveru plochu a ujistěte se, že funguje správně, bez jakýchkoliv problémů.

Musíte pochopit, že pracovní výkon funkce síťového inženýra se může lišit v závislosti na typu a místo sítě systému, který pracuje s. Například, může síť admin práci ve veřejné škole nemá tolik funkcí jako, že se sítí inženýr pracující s americkou armádou nebo námořnictva! Podobně mohou počítačové sítě platy se liší v závislosti na cel rolí a odpovědností. Rozsah znalostí v této oblasti je neomezený a je pokračující proces, v němž budete mít objevování nových věcí o výpočetní techniky s každým dalším dnem. Pokud jde o práci, networking správce povolání se stalo velmi dobrou kariéru volbou pro počítačové nadšence, jak jeho rozsah a rozsah je vázán na dosažení na novou úroveň v tomto věku přísných bezpečnostních výzev na internetu.

Otázky učitele Interview
Infekční onemocnění Specialist
Trauma chirurg Plat
Práce na budoucnost, která ještě neexistují
Jak se stát detektiv
Medical Examiner Plat
CIO Popis práce
Jak najít podmínkou úspěšné kariéry
Detektivní Požadavky
Základní Učitel Plat
Jak se stát učitelkou v mateřské školce

Leave a Reply