Top 10 Nejvyšší placených pracovních míst

Mladá generace dnes dává velký význam pro odměňování paketu a bonusy který jim byl přidělen spolu s poštou pro který jsou vybraný. Dnes, každý chce být CEO nebo CFO a mnozí z nich byli schopni přinést své sny v realitu. Při výběru kariéru, jeden by měl sám sebe ptát, co se mu líbí nejvíce, a připojit pouze, že směr, neboť nemůžeme dosáhnout svých cílů, aniž by hluboký zájem a vášeň pro toto pole. Mnoho lidí spáchání závažného chybu po stopách svých přátel nebo příbuzných a činit pokání později po pro přijetí špatného rozhodnutí. Chcete-li uchopit nejlepší práci na trhu práce, by naše dosažené vzdělání být dostatečně silné, spolu s dalšími věcmi jako osobnosti a odpovídající zkušenosti. Níže jsou top 10 dobře placená místa, které mohou změnit směr svého života.

Lékaři
Chirurgové vždy mezi nejlépe placených zdravotnických pracovníků ve Spojených státech amerických. Tato dominance lékařů byl převládající pro mnoho let. Lékaři jsou různých typů, kardiochirurg, ortoped apod. Tato práce je určena pouze pro kvalifikované, talentovaných a mimořádně pracovitý lidi, protože je přímo souvisí s životem pacienta. Pokud si přejete, aby se stal chirurgem, musíte nejprve dokončit svůj bakalářský titul v oblasti vědy a pak přístup k lékařské fakultě nebo vysoké škole. Jako zkušený a zavedený chirurg, můžete snadno vydělat více než 150.000 dolarů ročně US. Tato profese je vždy zahrnuta v průměru 10 nejlepších placenou práci.

Anesteziolog
Anesteziologové jsou lékaři, kteří dávají anestézie k pacientům před operací a vzít kompletní péči o pacienty před, v průběhu a po operaci je u konce. Anesteziologové, ve Spojených státech amerických, jsou buď osteopathic lékaři nebo alopatické lékaři. Jste povinni dokončit stáž spolu s výcvikem ve vaší lékařské fakultě a nakonec, získáte kursu soutěže certifikát od Americké anesteziologické společnosti. To je jeden z nejžhavějších kariérní možnosti, které se prodávají tě do chladné USD 120,000-150,000 v roce.

Zubaři
American Dental Association je instituce ve Spojených státech amerických, které stanoví pravidla práce pro zubaře. Zubaři byly vždy v poptávce a jejich práce je většinu času chirurgické. Měly by mít určitou míru zubní lékař praktikovat ve Spojených státech amerických. To je jeden z nejvyhledávanějších profesí a budete muset strávit spoustu peněz na vzdělání. Ale nepropadejte panice vůbec, protože jakmile uděláte si jméno, můžete snadno provést kolem US 110.000 dolar v roce. Zubní lékaři vždy najít místo v průměru 10 nejlepších placenou práci podle různých průzkumů.

Piloti
Piloti mají možnost létání druhy letadel, jakmile získají příslušné licence. Můžete se připojit k leteckou školu, kde se naučíte důležité lekce v létání v různých situacích. Piloti mohou pracovat pro domácí i mezinárodní letecké společnosti. Toto pole vyžaduje hodně tvrdé práce a života, je těžké na začátku kariéry. Ale můžete vyjít vítězně a vydělat hezký plat, pokud máte základní vlastnosti, jako je odvaha, odhodlání a dobré koncentrace úrovni spolu s dobrou výškou a fyzickou kondici.

Stát se na vysoké úrovni správce
Vysoká úroveň řízení jakékoliv společnosti vydělá neuvěřitelných platy. Můžete se stát generálním ředitelem nebo finančním ředitelem nebo generálním ředitelem a vydělat miliony dolarů ročně. Nejlepší způsob, jak se takový profesionál získat solidní diplom jako MBA (Master of Business Administration).

Lékárna Profesionálové
Lékárna technici jsou lidé, kteří dodávají léky, které byly předepsány lékaři. Většinu času, oni radit pacientům o záležitostech souvisejících medicíny. Existuje mnoho příležitostí v farmaceutických firem za těchto odborníků. Lékárník, můžete si vydělat kolem US 115.000 dolar ročně.

Právníci a soudci
Právníci byly vždy v horké poptávky ve Spojených státech a může vydělat kolem 100.000 amerických dolarů ročně. Musíte mít vysokoškolské vzdělání v oboru právo od renomovaných univerzity zajistit práci v advokátní kanceláři nebo praxe jako nezávislý právník. Rozhodčí platy jsou také velmi atraktivní v USA.

Psychiatři
Psychiatři, může stejně jako ostatní profesionálové pracují v soukromých nebo veřejných nemocnicích nebo můžete nastavit své nezávislé poradenské firmy po několika slzami zkušeností. S rostoucím napětím kvůli tvrdé konkurenci a rychle se život ve velkých městech, psychiatři jsou hodně v poptávce v těchto dnech. Můžete snadno vydělat více než 100.000 amerických dolarů z této profese. Forenzní psychiatrie je v souvislosti se zdravím, stejně jako právo a je velmi slibné pole.

Software Engineers
S fenomenálním rozvojem oblasti informačních technologií, jsou softwaroví inženýři se znalostí nejnovějších znalostí programování a technologií na velmi dobře zaplaceno. Můžete si vydělat více než v USA 75.000 dolarů jako senior software engineer. Such inženýři úkolů vývoje softwaru a testování softwaru. Zkušenosti v manipulačních projektech nezávisle, je klíčem k úspěchu v této profesi.

Financial Services Sector
Sektor finančních služeb v USA je nejvíce vyhledávaný a lidé kolem světa zkuste jejich úroveň nejlépe chytit těchto pracovních míst. Budete v podstatě potřebují jistou míru ve finančním nebo obchodní řízení pro vstup do tohoto odvětví. Jako úspěšný profesionální, můžete pracovat na špičkových investičních bank a nadnárodních makléřství a finančních služeb společnosti a vydělávat v milionech pokud víte základy investičního bankovnictví.

Horní Platební práce uvedené výše mohou být chytil pouze tehdy, pokud jsou cílené a vášnivý nich. Soustřeďte se na své vzdělání zvýšit své šance na získání těchto pracovních míst.

Neobvyklé Kariéra Seznam
Jak se stát učitelkou v mateřské školce
Detektivní Požadavky
Co Job je pro mě ta pravá Kvíz
Programátor analytik Náplň práce
Kroky pro Stát profesionální sportovec
Odborný pracovník Náplň práce
Kariéra Cíle pro Osvěžovač
Jaké jsou nejvíce vzrušující pracovních míst ve světové
Software Engineer Plat
Pracovní pozice Zaměstnání s dětmi

Leave a Reply