Top 10 Práce v Demand

S hospodářstvím téměř všech zemích trpících nesnesitelný ránu z hospodářské recese, hlavní sektory, které dělaly většinu z nájmu, se uchylují k propouštění a růžové skluzů proti své ztráty. Stále tam jsou některé pracovní příležitosti a pracovní místa v Americe, které mají světlou budoucnost tak, jak jsou poněkud ovlivněn této globální recese. Níže je uveden seznam těchto 10 nejlepších míst v poptávce v Americe.

Americké Top 10 Práce v Demand

Kontrolor
S tak mnoho firem dostávají ekonomické balíčky od vlády na udržení v recesi, potřeba pro interní a externí auditory, kteří budou držet kontrolu a také hodnotit firmy finance, spolu s tím, jak peníze z ekonomických balíčků byla využita, bude více než kdy jindy. Účetní práce bude vždy v poptávce.

Psycholog
Vzhledem ke ztrátám pracovních míst a stres způsobený neschopností vyrovnat se s nedostatkem peněz, lidé se obracejí k psychologům, jako nikdy předtím. Pěstování nesoulad ve vztazích a stále rostoucí míra rozvodovosti je další důvod, proč psycholog najde určité místo v top 10 míst v budoucnosti. Pro lidi, kteří hledají v tomto povolání jako možnost kariéry, získat titul je třeba začít.

Zdravotní péče Professional
Zdravotní péče odvětví je na vzestupu, a tak jsou pracovní místa v něm. Mezi top 10 míst v poptávce, Nemocnice pracovních míst, ať už jde o sestry, budou laboratoře asistenti, radiologie technici nebo zdravotní asistenti, určitě mají, vzhledem k tomu, že zdravotní péče je největší sektor v Americe a téměř vždy čelí nedostatku pracovníků.

Lidské zdroje Personální
S společnosti vždy na pozoru, aby najmout nejlepší talenty z průmyslu, význam z práce personálních pracovníků zvýšil o mílovými kroky. Kromě toho nájem, HRM personální školicí, formulovat pracovišti politiky, starat se o politiku skupiny zdravotních, setkat zaměstnanců stížnosti a provádět zaměstnanců vykonávat.

Vzdělavatel
Ačkoli tarifní stupnice může být méně, ale lidé, kteří mají skutečný zájem o děti a rádi učit, nebudou mít stejný druh uspokojení, než je pedagog. Také, učitelské povolání je zcela recese důkaz jak bez ohledu na to, co tam bude vždy být poptávka po inspirativní, inteligentní a milující učitelů. Žádné práce divu výuky jsou považovány za jedny z nejlepších 10 míst pro ženy.

Network Administrator
Se všemi organizacemi dnes závisí na síti počítačů pro jejich den-to-day operace a práce, je velká poptávka pro systémové administrátory, kteří se ujistili, že síť běží velmi hladce, bez jakýchkoliv závěsy. Správce sítě je úkolem je udržovat infrastrukturu společnosti a opravit veškeré problémy, které mohou vzniknout v něm vůbec.

Spisovatel
Na volné noze psaní získala druh vztahu, který byl zcela neslýchané před několika lety, díky příchodem internetu. Nyní každý, kdo má dobrou velení nad angličtiny můžete udělat kariéru v psaní článků pro různé webové stránky nebo písemně blogy. Některé další úlohy, které spisovatel na volné noze může zavazují se ghostwriting romány, psaní pro firmy, na volné noze copywriting a psaní pokračovat průvodního dopisu. Na volné noze psaní je jedním z top 10 pracovních míst bez vysokoškolský titul, pouze věci potřebné, aby se to kariéry je vášeň pro psaní, znalostí různých předmětů a kvalitní jazykové.

Software Developer / Engineer
Všechny společnosti se staly závislé na technologii. Takže, bude vždy existovat poptávka po ní zaměstnání, jako jsou softwarové inženýry, programátory a vývojáře téměř ve všech odvětvích.

Job poradce
S lidmi uvažuje různé další možnosti kariéry a hledají práci v oblastech, které mají jen málo informací o tom, úloze a požadavek na profesními poradci, kteří které takové lidi zpětnou vazbu a poradenství značně zvýšil.

Finanční poradce
S financemi tolika lidí v nepořádku v důsledku hospodářské krize, většina z nich jsou v zoufalé potřebě profesionálního finančního poradce, který bude třídit své finance. Přestože trhy čelí pozdvižení právě teď, stále lidé s analytických dovedností jsou jisti, uspět jako finanční poradci.

Tyto špičkové 10 pracovních míst v Americe jsou nejen recese důkaz a horké oblíbené mezi uchazeči o zaměstnání v současné době, ale věřil, že má světlou budoucnost taky. Takže, mohou lidé uvažují o změně povolání, nebo ti, kteří jsou na pokraji započal svou profesní kariéru, vybrat některý z těchto top 10 kariéry. Pro začátek by se měly snažit vzdělání a zkušenosti, které je nutné dostat se do a růst ve svém zvoleném oboru.

Top Kariéra v Americe
Různé Práce v oblasti zdravotnictví
Kariéra poptávky pro budoucnost
Dobře placená místa Entry Level
Nejlepší práce na rok 2012
Co Kariéra co nejvíce peněz?
Speciální pedagogika Učitelství Popis práce
Jmenování Setter Popis práce
Jak si vybrat vysokou školu
School technik Popis práce
System Analyst Plat

Leave a Reply