Top 10 univerzitami na světě

Výběr dobrý univerzitu pro vysokoškolské vzdělávání může vyřešit většinu problémů, které se týkají kariéry plánování. Univerzity zařadil na vrcholu jsou obecně přednostní pro vysokoškolské vzdělávání. Žebříčky jsou udělovány vysoké školy na základě kvality vzdělávání poskytovaného. O kritériích použitých pro vymezení “kvalita” se může značně lišit, což je důvod, proč seznam nejlepších univerzit na světě také liší. Několik seznamy, jehož prostřednictvím jsou roztříděny univerzity lze nalézt v níže uvedených odstavcích. Samostatný seznam pro předměty, jako je strojírenství, medicíny a MBA je také uveden v článku. K efektivní metody předávání kvalitní vzdělání pro studenty jsou formulovány na nejlepších univerzitách, což je důvod, proč jsou umístěny nahoře, nebo v elitního klubu.

Seznam Top 10 univerzit na světě

Zde je seznam některých z nejlépe hodnocených univerzit na světě. Žebříčky nabízen univerzity se může měnit s různými zdroji. Tyto různé zdroje využít celou řadou parametrů soudit kvalitu univerzity.

Massachusetts Institute of Technology (MIT): Nachází se v Cambridge, Massachusetts, je MPO považován za jeden z nejlepších univerzity v oblasti vysokého školství. 68 ha. kampus MPO ubytuje školu a 5 škol, které dohromady mají 32 oddělení. Pro 2010-11 Fall termín, 4299 vysokoškoláci a absolventi 6267 byly přijaty pro různé kurzy v MPO. Univerzita se vyrábí 75 laureátů Nobelovy ceny až do data, třicet-jeden “MacArthur Fellows” a 47 příjemců “National medaile vědy” patří také MPO. Univerzita byla založena v roce 1861 a studenti byli poprvé přijat v roce 1865. Splnění požadavků a úkolů industrializace v Americe byl hnací silou vzniku této univerzity.

Stanford: Tato soukromá vysoká škola byla založena v roce 1891, Stanford University nebo Leland Stanford Junior University je pojmenován po synovi Leland Stanford je, Leland Stanford Jr., který zemřel na tyfus v raném věku 15 let. Univerzita zapíše kolem 8300 absolventů a 6.800 vysokoškoláky ročně. Studenti z Stanford jsou umístěny v renomovaných organizací jako Google, Sun Microsystems, Cisco Systems a Hewlett-Packard, abychom jmenovali alespoň některé. Různé školy, které tvoří této univerzity jsou “Stanford School of Medicine”, “Stanford Law School”, “Stanford School of Engineering” a “Stanford Graduate School of Business”. Google zakladatelé Larry Page a Sergey Brin jsou absolventi Stanfordské univerzity.

Harvard: Založena v roce 1636, Harvard University je jedním z členů Ivy League. Každý rok, 7181 studenti vstupné studijních programů a 14.044 dalších pro postgraduální programy v této univerzity. Harvard má největší akademickou knihovnu v celých Spojených státech. Je to nejstarší institut v USA k vysokoškolskému studiu a dokončuje 375 roků v roce 2012. Harvard finanční dotace je vyšší než nějaká jiná univerzita na světě. Jeho září 2012 údaje pro finanční dotace byly USD 32000000000. Tato univerzita je pojmenovaná po Johnu Harvardu, jeho první mecenáše.

University of California, Berkeley: University of California nabízí celkem 300 absolventů a programů vysokoškoláka. Sada na obrovské ploše 2692 ha, univerzitní zapíše 25.530 a 10.313 studentů ročně pro postgraduální a postgraduální programy, resp. Jak na Academic ohodnocení světových univerzit, je tato instituce umístěna na 3. pozici. University of California, Berkeley se vyrábí 65 laureátů Nobelovy ceny a mnoho prominentních vůdců, kteří dostali umístěné ve firmách, jako je Google, Apple Inc, Adobe Systems, Intel a Sun Microsystems abychom jmenovali alespoň některé. Vysoká výzkumná činnost je jednou ze specialit z University of California. Částka vynaložená na výzkumné činnosti v roce 2009 byl u konce $ 650 milionů.

University of Cambridge: University of Cambridge byla založena v roce 1209. Sdružení, vytvořené skupinou učenců později vyrostl do čeho je University of Cambridge. Počet studentů zapsaných v této univerzity ročně je 18396. Cambridge je druhou nejstarší univerzitou v národech s anglicky mluvícím obyvatelstvem. Tato univerzita se vyrábí 61 laureátů Nobelovy ceny, je větší než nějaká jiná univerzita na světě. Pro rok 2012, na univerzity přirození činí 6,8 miliardy dolar.

University of Oxford: přesný rok založení univerzity není známa. Nicméně, to je řekl, aby se datují k 1096. Oxford je nejstarší přežívající univerzita z anglicky mluvících zemí. Celkový počet studentů, kteří zapsat na různé kurzy v této instituci ročně, je více než 21.000. Tam je velká konkurence mezi Oxfordu a Cambridge o první místo v top seznamu britské univerzit. University of dotace Oxfordu na rok 2012 činí 3,3 miliardy dolar.

Universidad Nacional Autonoma de Moxico: Na v Mexico City, “Universidad Nacional Autonoma de Mexico” nebo “národní autonomní univerzita Mexika” je největší univerzitou v Americe v podmínkách populace studenta. Pro akademický rok 2008-09, 305.969 studentů brát vstupné různých kurzů na univerzitě. Justo Sierra založil tuto univerzitu na 22 září 1910. Kampus Universidad Nacional Autonoma de Moxico je deklarována jako jeden z památek světového kulturního dědictví UNESCO.

Cornell University: Cornell University se nachází v Ithaca, New York, a byl založen Ezra Cornell v roce 1865. Každý rok, 20.633 studenti přijetí pro různé kurzy v Cornell univerzitě. Různé kurzy sahající od zemědělství, jsou liberální umění, inženýrství, aby hotel správy nabízené na univerzitě. K dispozici je 7 absolvent divize a stejný počet vysokoškolských vysokých škol v této univerzity.

Shanghai Jiao Tong University: Jeden z nejstarších univerzit v Číně, Shanghai Jiao Tong je členem C9 ligy. Liga C9 je tvořen z nejlepších univerzit v Číně. Shanghai Jiao Tong University je veřejná univerzita založená v roce 1896 následuje vydání ediktem ze Guangxu císaře. Univerzita nabízí mnoho různých kurzů, od medicíny, strojírenství, zemědělství, práva a oborů humanitních.

Yale University: Yale je třetí nejstarší ze všech vysokých škol, které poskytují vysokoškolské vzdělání v USA. Nachází se v New Havenu, Connecticut, univerzita je zasazen do rozlehlé 339 ha. campus. Mnoho prominentních osobností včetně 5 prezidentů USA se studoval v Yale. Tato univerzita byla založena v roce 1701.

… pro medicínu
Pokud se člověk přemýšlel o tom, které univerzity pozice v top 10 pro medicínu, měla Následující seznam ukáže být velkou pomocí:
Harvard University
Johns Hopkins University
Washington University (St. Louis)
Duke University
University of Pennsylvania
University of California (San Francisco)
Columbia University
Stanford University
University of Michigan
Yale University

… pro strojírenství
Seznam níže uvedené zahrnuje jména některých z nejlepších univerzit na světě pro studium inženýrství:
University of California
Massachusetts Institute of Technology
Stanford University
Imperial College (London, UK)
California Institute of Technology
Tokyo University
Cambridge University
National University of Singapore
Peking University
Hong Kong University of Science and Technology

… pro MBA
Následující seznam by se ukázalo být užitečné při hledání nejlepších univerzit, které poskytují manažerské vzdělávání:
Univerzita Chicago
Harvard University
Northwestern University (Evanston, Illinois, USA)
University of Pennsylvania
University of Michigan
Stanford University
Columbia University
Duke University
Massachusetts Institute of Technology
University of California, Berkeley

Prvních 10 univerzit na světě pro MS (strojírenství) a dalších kurzů byly uvedeny výše. Různé žebříčku systémy jsou známé přijmout odlišný přístup v klasifikaci těchto univerzit. Nicméně, může reálná představa jejich kvality lze získat prostřednictvím informací uvedených v tomto článku.

Nejlepší placených pracovních míst pro ženy
Co je třeba zvážit před změnou svých Job
Top Kariéra v poptávce
Šest Obrázek Jobs bez fakulta
Kariéra Práce s autistickými dětmi
Předškolní Učitel Plat
Nejlepší univerzity ve světě
Top Lékařské Práce v Demand
Důvod odchodu z aktuální úlohy
Jak najít podmínkou úspěšné kariéry
Konec Rozhovor otázky

Leave a Reply