Top Jobs poptávky pro budoucnost

V těchto dnech, není čas dostat se do kariéry a pak se rozhodnout, jestli je to pravé pro vás. Měli byste vědět hned od začátku, co je pro vás to pravé a co kariéry můžete vyniknout palců Díky velmi konkurenční povaze pracovního odvětví, získání správné místo, nebo při výběru career není tak jednoduché, jak to kdysi bylo. Každý, kdo hledá pomoc v rozhodování o tom, co se kariéra by měla být vybrána. Je zřejmé, že v dnešním konkurenčním světě, každý chce práci nebo kariéru, že má vysokou mzdu, pracovní stabilitu a výborné budoucí vyhlídky.

Nicméně, vzhledem k negativní dopady, které nedávno zkušeného hospodářské recese, většina lidí, kteří se těší na měnící kariéry. V kariéry, které jsou vyhledávány jsou vrcholové poptávky pro budoucnost, které jsou převážně z oblasti medicíny. Hlavním důvodem, proč lékařské práce jsou a budou v poptávce je, protože oni nemají žádný dopad finanční krize vzniklé v ekonomice. Takže, pro všechny ty lidi, kteří hledají profesionální stabilitu, tady jsou top úlohy pro budoucnost, převzaté z rostoucích odvětví dnes, tj. zdravotní péče, informační technologie, vzdělávání a financí.

Seznam Top Jobs in Demand pro budoucnost

Lékaři a chirurgové
Průměrná mzda: 300.000 dolarů

Služby lékařů a chirurgů byly, jsou, a nepochybně bude poptávka. Spolu s maximální profesní bezpečnosti, jsou tyto nemocnice jobs dokonce považován za nejvyšší placenou práci. Nicméně, stává lékař není vůbec snadný úkol. Chcete-li získat moc, je třeba obětovat několik let v důkladném studiu a praxi. To je určitě nejrespektovanější, nejvyšší zaplacený, a nejvíce odpovídá kariéru v oblasti medicíny.

Psychiatři
Průměrná mzda: 190.000 dolarů

Jak můžete vidět v dnešním podnikatelském světě, existuje mnoho problémů přichází s pracovním stresem. Zvýšení pracovního stresu, vytvořil rostoucí potřebu psychiatři k léčbě duševních poruch a problémů. To je důvod, proč je kariéra jako psychiatr věřil být jeden z míst v poptávce. Kromě toho, psychiatři také třeba pracovat na vzácných duševních poruch, které mají jiný léčebný způsob.

Sestry
Průměrná mzda: 75.000 dolarů

Když říkáme ošetřovatelské práci, máme na mysli všechny ošetřovatelské pozice, které zahrnují registrovaných zdravotních sester (RN), licencovaných Praktické sestry (LPNs) a certifikovány ošetřovatelství asistenti (CNAs). Like lékařů, jsou služby těchto důležitých lékařských asistentů nikdy nevyjdou z poptávky. Ošetřovatelské kariéry jsou věřil být jeden z nejlepších míst v poptávce 2010. Kojící kariéry jsou poněkud snadné se dostat do, než důsledné vzdělávání a přípravy vyžadované, aby se stal lékařem.

Učitelé a profesoři
Průměrná mzda: 55.000 dolarů

Vzhledem k tomu, vzdělávacím sektorem je na vzestupu dnes, s mnoha univerzit, vysokých škol, a specializované odborné školy přijít, se předpokládá, že tam bude značný zájem o učitelů a profesorů. Výuka práce jsou také považován za jeden z nejvíce zajištěných pracovních míst v průmyslu. Hlavním důvodem je, že vláda považuje vzdělávací sektor sekund na medicíně v důležitosti.

Web Design Professionals
Průměrná mzda: 60.000 dolarů

Protože všechny společnosti jsou nyní z velké části závislé na informačních technologií (IT), je zde vysoká požadavek na kvalitní odborníky pro vývoj softwaru. S pokrokem v internetu, webové designéry také zaplavují trh práce. Poptávka po IT jobs je předpovídán růst v blízké budoucnosti v důsledku zvýšení v malých IT firem se blíží, spolu s dobře zavedených společností.

Auditoři a účetní
Průměrná mzda: 50.000 dolarů

Jak finanční sektor roste po celém světě, existuje mnoho auditoři a požadované účetní. Tyto finanční experti vydělat hodně, zejména pokud jsou licencované, jako CPAs. Účetní a auditoři se také očekává, že se dobře vyznají v používání software pro vedení záznamů a finančního řízení. V současné době jsou certifikace a ocenění také prezentovány na vhodných kandidátů, kteří se zúčastnili nadstavbová školení v auditu a účetnictví.

Technické Spisovatelé
Průměrná mzda: 45.000 dolarů

Úkolem technických spisovatelů je navrhnout příručky, které pomáhají lidem pochopit, jak používat pokročilý software nebo nejnovější produkt. Jako jiný software jsou používány po celém světě, je třeba pro kvalitní technické spisovatele na trhu. Pro vstup do do tohoto pole, musíte mít dobrý písemný anglicky a absolvovat specializované školení technické psaní. Jedná se o ideální práce pro osoby dobrou na jazyk a technologie.

Administrátoři
Průměrná mzda: 72.000 dolarů

Dalším z hlavních míst pro budoucnost jsou správci, ačkoli mnoho lidí si nemyslím, že kariéru v podání. Tito odborníci perform day-to-day funkce, jako je vedení matrik, plánování schůzek, přičemž telefonní hovory, atd. I když to není těžké, aby se stal správcem, jsou některé vlastnosti kromě požadavků na vzdělání potřeba, například dobré organizační schopnosti, v Kromě toho, že příkladné verbální i písemné komunikační dovednosti.

Inženýři
Průměrná mzda: 100.000 dolarů

Není divu, inženýrské práce i nadále jedním z hlavních míst pro budoucnost. Inženýři ve všech kategoriích jsou vyhledávány, a to dělá oboru strojírenství jeden z nejvíce konkurenceschopné. S různými možnostmi v této oblasti, přímo z jaderných inženýrů do stavebních inženýrů, bude to v top prací pro budoucnost na dlouhou dobu. Vzdělávací kvalifikace, aby se stal inženýrem je trochu náročnější než většina jiných oborů, ale odměna je dobře stojí za to.

Optometristů
Průměrná mzda: 105.000 dolarů

Optometristé jsou profesionálové, kteří zkoumají a léčit lidi s oční a problémy se zrakem. Jak populace stále stárne, je zde samozřejmě bude nárůst lidí čelí problémy se zrakem, a to dělá optometrista kariéry v lukrativní a žádaná kariéře. Být týkající se zdravotnického oboru, požadavky pro vstup do tohoto povolání jsou přísné, ale stejně jako u všech lékařských profesí, i toto zůstává jednou z nejvyšších míst pro budoucnost.

Finanční analytici
Průměrná mzda: 45.000 dolarů

S recese postihující miliony lidí, je obrovská potřeba finančních analytiků. Jsou odborníci, kteří radí lidem, jak, co a kam investovat. Tvorba zvuku investice pro širokou veřejnost, je jejich práce, a s finančními trhy v chaosu, je tato profese vše nastaveno vidět exponenciální růst v příštích letech.

Marketingoví odborníci
Průměrná mzda: 120.000 dolarů

Prodej a marketing profesionálů bude hrát důležitou roli při oživování sesouvání hospodářství, a to dělá to jeden z nejlepších kariéry pro budoucnost. Poptávka bude i nadále stoupat pro manažery pro rozvoj podnikání, Sales Executive, marketingových asistentů, a účtů manažerů. Dostat se do tohoto povolání není tak složité, jako u ostatních špičkových míst pro budoucí, stanovení, komunikačních dovedností a odhodlání jsou hlavními rysy požadované vyniknout v této oblasti.

IT Jobs
Průměrná mzda: 85.000 dolarů

IT jobs příliš se nejvyhledávanější dnes jako průzkum trhu ukazuje, že toto odvětví bude růst potrubí v budoucnosti. Všechny druhy IT zaměstnání, jako jsou analytici počítačových systémů, webových specialistů, webové vývojáře, techniky práce v síti, počítačové techniky, databázové administrátory, atd. budou vidět nárůst poptávky.

Média Odborníci
Průměrná mzda: 80.000 dolarů

Již od designérů videohry technických spisovatelů, pole mediálních odborníků je také rozšiřuje rychlým tempem. Vyhlídky na práci v této oblasti nadále vykazují rostoucí trend, a bude tak činit i nadále pro příští desetiletí. Pokud hledáte kreativní práci v poptávce pro budoucnost, toto pole má všechno, vpravo od Web Design pro reklamu.

právníků.
Průměrná mzda: 150.000 dolarů

Poslední, ale rozhodně v neposlední řadě, výhled pro právníky i nadále a bude i nadále zůstávají jedním z nejlepších vyhlídek v nadcházejících letech. Služby právníka je potřeba se dostat z jakéhokoliv druhu právních otázek. Tato profese je považována mezi horké kariéry pro příštích 10 let. Chcete-li se stát právníkem, člověk potřebuje bakalářský titul z právnické fakulty, následuje absolvování advokátní zkoušky.

Ačkoli průměrná mzda v některých profesích může zdát nízké, musíte mít na paměti, že tato profese jako celek byl považován přičemž v úvahu průměrný plat. Nejlepší pozice, se zřejmě výrazně vyšší platy než průměr uvedené. To jsou některé z nejlepších míst v poptávce pro budoucnost. Chcete-li zajistit maximální zabezpečení zaměstnání do budoucna, je lepší jít o práci v lékařské profesi. Pro změnu kariéry, možná budete muset provést související školení a certifikace v oblasti.

Top Platební Jobs přímo z vysoké školy
Kvalita Analyst Popis práce
Různé IT Jobs
Neobvyklé Kariéra Seznam
Jak se stát produktu Tester
Co je třeba zvážit před změnou svých Job
Snadné Kariéra v oblasti zdravotnictví
Respirační terapeut Mzdy
Programátor analytik Náplň práce
Software Engineer Plat
Výběr správného Kariéra

Leave a Reply