Top Kariéra v poptávce

Recese se ukázala být velká rána pro hospodářství mnoha zemí. V důsledku toho se odborníci z několika job odvětví ztratili práci a bylo zjištěno, dělají dočasné částečný úvazek. Několik ekonomové předpovídali, že tam bude double-dip recese v blízké budoucnosti. Díky tomu, dělnická třída se obrátil svou pozornost na práce, které mají potenciál přežít iv těch nejhorších finančních podmínek. Většina takových kariéry jsou z lékařského a podnikatelským sektorem.

Top Platební Kariéra v poptávce

Prodej a marketing
Prodej a marketing průmysl je na vzestupu v dnešní době. I v době hospodářské deprese, když tam nebyly mnoho pracovních příležitostí na trhu, byly dostatečné pracovních míst v oblasti prodeje a marketingu. Vzhledem k tomu, mnoho odborníků z různých oborů museli vyzkoušet své ruce v tomto odvětví. Kromě toho, jsou úlohy stanoveny na základě základního platu plus pobídky na cokoliv firma, kterou si pro svého zaměstnavatele. Plusem těchto prodejních a marketingových míst je, že člověk může dostat silné postavení na komunikaci a vyjednávání s klienty, které je pravděpodobně nutné ve všech oblastech práce dnes.

Vybrané nabídky práce v oblasti prodeje a marketingu

Prodej a marketing vedoucí
Manažeři Business Development (BDMs)
Account manažeři
Analytici marketingového výzkumu
Telemarketers

Péče o zdraví a lékařské
Existuje mnoho mnoho kariéry v oblasti zdravotnictví a lékařské pole. A každý z nich není vůbec, nebo alespoň se uskutečňují prostřednictvím finanční krize v ekonomice. Kromě toho byly vydělávat vyhlídky zdravotnických povolání také nedochází. Vzhledem k tomu, je vždy potřeba lékařské pomoci; profesionálové jako lékaři a lékaři, zdravotní sestry, psychologové, anesteziologové, zubaři, atd., zůstávají v poptávce. Důležité poznamenat, že většina z nejlépe placených profesionálů ze všech pracovních odvětvích, pocházejí z odvětví zdravotní péče.

Vybrané nabídky práce ve zdravotnictví

Lékaři
Sestry
Fyzioterapeuti
Pracovní therapists
Ultrazvukové technologové

Informační technologie
Před recesí, byl to jobs považován za jeden z nejvyšších placenou práci. Informační technologie (IT) je odvětví, které nejvíce provedeno recese. Nicméně, jak ekonomika se dostává zpět svou normální rychlostí, že poptávka po vývoj softwaru a IT pracovních míst rychle roste. Pokud si při hledání zaměstnání v IT sektoru, určitě vidět, že tam je mnoho IT volná místa na trhu. V současné době, jsou to profíci musí mít pracovní znalost široké škály technologií a metodik. To může být provedeno pravidelně doplňování znalostí a přijímání pokročilých certifikací.

Vybrané nabídky práce v informačních technologiích

Správci sítě
Vývojáři webových aplikací
Počítačové systémy analytici
Vedení Service Desk
Datové komunikace analytici

Účetnictví a finance
Účetní a finance odborníci jsou také v poptávce dnes. Vzhledem k tomu, je stále strach mezi společností, pokud jde o finanční stabilitu ekonomiky, odborníci z účetní a finanční oblasti jsou v poptávce. Tito odborníci používají své dovednosti, zkušenosti a odborné znalosti, řídit podniky v investičních plánů a strategií. Mohou dokonce pomoci ve všech aspektech daňových formalit, aktiv a pasiv, úspora nákladů, cash flow, atd. Má-li být úspěšní v těchto pracovních míst, které zahrnují peníze, člověk musí umět při manipulaci a nahrávání finanční transakce. Profesionální excelují v oblasti tím, že další vzdělávání, které zahrnují použití složitého softwaru pro správu záznamů.

Vybrané nabídky práce v účetnictví a financí

Finanční správci
Rozpočet analytici
Účetní
Daňové poradenství
Auditoři

Různé práce
Pokud uvažujete o zaměstnání, která nejsou jisté, že je poptávka po letech, technická místa jsou ty. Bez ohledu na to, jaké finanční podmínky, budou služby poskytované těmito profesionály vždy v poptávce. Patří mezi ně drobné práce, které vyžadují zvláštní dovednosti a odborné znalosti. Pracovních míst, jako správci jsou jedním z největších kariéry v poptávce, protože jejich služby jsou vyžadovány v téměř každé oblasti, být to zdravotní, pohostinství, hotely, obchod, IT, atd. Není chybět prací učení, neboť jsou v poptávce příliš.

Populární Různé práce

Pokladny
Instalatéři
Elektrikář.
Auto mechanika
Zámečníci

Jste-li osoba zaměstnaná ve výše uvedených oborech, jednoduše si uvědomit, že poptávka po vašich dovedností je ve srovnání s jinými profesemi. Ale mějte na paměti, že čím více multi-jste kvalifikovaný, více by se vaše práce a mzdové vyhlídky, zejména když světová ekonomika čelí útrapám.

DO Vs. MD
Nejvyšší Platební stupňů
Plavčík Popis práce
Kariéra Informace k plánování
To, co dělá správce sítě dělat?
Lékařské Obchodní Náboráři
Top Platební Jobs přímo z vysoké školy
Medical Field Kariéra Seznam a plat
Učitel na základní škole
Jak ztratit práci v 10 dní
Pracovní pozice Zaměstnání s dětmi

Leave a Reply