Top Platební Lékařské Kariéra

Medical pole je jedním z nejrychleji rostoucích odvětví, které vytváří miliony nových pracovních příležitostí každý rok. V současné době existuje 14200000 zdravotníkům v USA. Do konce roku 2016, je toto odvětví by mělo poskytnout další 3 milionu volných pracovních míst. Lékařské pracovní místa nabízejí stav, uspokojení z práce a slušné životní úrovně praktikování profesionály. Netřeba dodávat, že toto pole vyzývá zájem mnoha mladých absolventů, a dokonce i posluchačům. V tomto článku, máme uvedeny několik špičkových placení kariéru uchazečů.

Top Platební Medical Careers Seznam

Lékařské obory kariéry seznam výrazně přesahuje známých kariéry lékařů a zdravotních sester. Existuje mnoho dalších kariéry, které jsou méně náročné, pokud jde o vzdělávací požadavky a pracovní doby. Dokonce i lidé s vysokou školou diplom, nebo stupně spolupracovníci, můžete najít relevantní pracovní otvor v této oblasti tím, že dokončení některých odborných kurzů nebo certifikáty. Tyto práce zaplatí dost k podpoře slušné živobytí.

Lékaři
Lékaři jsou nepochybně nejlépe placenou zdravotníkům v zemi. Mohou získat kdekoliv mezi 200.000 až půl milionu nebo i více, za rok. Přesný plat chirurga je určen jeho oboru. Neurochirurgové a srdeční chirurgové patří mezi nejlépe placených lékařů. Surgeons musí absolvovat přísné vzdělávací kvalifikace, které obsahují vysokoškolské vzdělání, vysokoškolské vzdělání v oboru medicíny a magisterský titul.

General Lékaři
Obecné lékaři také nakreslit hezký plat 100.000 na 240.000 ročně. Průměrná mzda Střední obecných lékařů je 170.000. Lékaři jsou nutné k dokončení vysokoškolský titul a titul v medicíně spolu s stáže. Příjem lékaře je určena k prostředí, ve kterém se pracuje. Lékaři vykonávají na jejich vlastní, nebo připojena ke velkých nemocnic, mají vyšší potenciál výdělku.

Zubaři
Zubní lékařství je další lékařský obor, který vydělá hezký odměnu. Zubní lékaři obvykle cvičí na vlastní pěst, ve svých soukromých klinikách, nebo pomáhat senior zubaře. Ti, kteří praktikují ve vlastním nastavení může čerpat střední plat 107.000 dolar ročně. Práci z zubaře je jedním z nejatraktivnějších kariéry kvůli uvolněné pracovní doby a bez tísňová volání.

Anesteziologové
Anesteziologové jsou lékaři, kteří spravují anestezii před lékařskému zákroku či operaci. Jsou vysoce kvalifikovaní jedinci s titulem v medicíně a další kvalifikace v anestetik. Mohou získat kolem 140.000dolar rok v závislosti na prostředí, ve kterém pracují.

Sestry
Ošetřovatelství kariéra je nejuniverzálnější ze všech lékařských povolání a je vždy v poptávce. Tato kariéra nabízí maximální pracovní příležitosti v oblasti lékařství. V současné době existuje asi 2.000.000 ošetřovatelské profesionály v USA. Jeden může pracovat jako zdravotní sestra po získání bakalářského titulu v ošetřovatelství nebo přidruženého stupni. Tarifní stupnice pro oba liší, jak kojící absolventi s bakalářským titulem vydělávají více než jejich protějšky s titulem společníky. Plat pro rozsahy zdravotní sestry mezi $ 70,000 k 190,000 dolar a je primárně závislá na prostředí, ve kterém pracují.

Radiologové
Radiolog je profesionál, který je odborníkem na manipulaci diagnostické zařízení, jako je X-paprsky, vyšetření magnetickou rezonancí, CT apod. On provádí prověřování, a hodnotí výsledky, takže praktický lékař může diagnostikovat stav přiměřeně. Průměrný plat na Střední rentgenolog je asi 163.000 dolarů ročně.

Psychiatři
Psychiatr je lékař s magisterského studia v oboru psychiatrie. On diagnózy a léčí různé duševní nemoci a problémy. Psychiatr může vydělat kdekoliv 123.000dolar ročně.

Fyzioterapeuti
Fyzioterapeut je profesionál, který obnovuje pohyblivost v postižených pacientů prostřednictvím různých fyzioterapeutických cvičení. On může trénovat na jeho vlastní, nebo v nemocnici. To je dobrá profese pro ty, kteří nechtějí následovat nevypočitatelným pracovní rozvrh, který je dodáván s většinou zdravotních kariéry.

Byly to jedny z vrcholu platební lékařské práce s vysokou odměnu. Kromě těch výše uvedených, existuje několik dalších pracovních míst v této oblasti, která slibují slušné mzdy a skvělé profesní vyhlídky.

Kariéra práci s dětmi s rakovinou
Jak se stát speciální pedagog
Seznam Kariéra v lékařství
Různé Kariéra v módě
Umění kariéry, které dobře zaplatí
IT Práce, které jsou v poptávce
Jak ztratit práci v 10 dní
Kriminalista Kariéra Informace
Cévní chirurg Plat
Otázky učitele Interview a odpovědi