Top Platební Majors v College

Je dobré dělat nějaký výzkum před výběrem jakékoliv linii vzdělávání, zejména, pokud jde o tom hlavní. Obor se specializuje na určité téma. Horní Platební velkých společností ve škole rozsahu z technického vedení na fakultě umění. Následující tabulka vám nějaké informace o některých z nejlukrativnějších oborů, které můžete provést až.

Majors

Disciplína!
Průměrný nástupní plat

Chemické inženýrství
60.000 dolarů

Elektrotechnika
55.000 dolarů

Strojírenství
55.000 dolarů

Informatika
55.000 dolarů

Civil Engineering
50.000 dolarů

Ekonomie
50.000 dolarů

Manažerské informační systémy
50.000 dolarů

Finance
45.000 dolarů

Účetnictví
45.000 dolarů

Business Administration / Management
40.000 dolarů

Chemické inženýrství: To je jeden z nejvyšších platebních stupňů. Chemické inženýrství majoři pracovat v celé řadě průmyslových odvětví, jako je výrobní oddělení průmyslových odvětví, zdravotnictví odvětví, atd. Tito inženýři se zabývají chemickými látkami v technických oborech. Jsou také do projektování odvětví zařízení a výzkum a vývoj nových produktů.

Elektrotechnika: Elektrotechnika majoři najít práci v různých průmyslových odvětvích, jako je letecké nebo oddíly kabině letounu, lodě ovládacích panelů, automobilové odvětví, atd., a funkcí v jednom z deseti nejlepších placených kariéry. Oni mohou také dostat do návrhu a vývoje elektrických zařízení jako jiné techniky.

Mechanické inženýrství: next entry je opět z technického oboru, strojírenství. Tento titul poskytuje studentům různé hrany a mohou vybojovat svou vlastní pozici, protože na rozdíl jinou inženýrskou samozřejmě, tento kurz umožňuje inženýr poučit o všem. Ačkoli není v detailech, je to jeden z nejlepších platebních velkých a prokáže, že je velmi užitečné, když inženýr má rozhodnout, na které konkrétní oblasti a inženýrské práce, kterou chcete vybrat.

Computer Science: Počítačová věda je považován mezi vysokými platebních entry-level zaměstnání a těchto studijních držitelé mohou pracovat v softwaru nebo hardwaru částí počítačů nebo se může rozhodnout dostat do programování moc. Počítačové vědci jsou zaměstnáni v každém odvětví hospodářství, ale mnoho se rozhodnou pracovat v designu nebo výzkumu. Informační technologie, které jsou velmi populární nyní v každé části světa, počítačové vědy je jedním z největších platebních vysokoškolských oborů.

Civil Engineering: od stavbu budov, takže silnice, na navrhování rozložení dopravních systémech, odvodnění, kanalizace, apod. Stavební inženýrství nabízí výběr specializačních předmětů, jako je životní prostředí, geotechnický, dopravu, atd.

Ekonomika: Ekonomika je téma, které je nutné v každé oblasti. Ekonomové především analyzovat data a navrhnout systém, který je nejvíce peněz efektivní. Ekonoma profil zaměstnání většinou zahrnuje výzkum nebo poradenství. K dispozici je velká příjem a otvory pro ekonomických oborů ve vládním sektoru.

Manažerské informační systémy: Manažerské informační systémy absolventy mají zaměstnanosti ve všech odvětvích. Být počítačový související linie, to je jeden z vysokých platebních velkých kromě jednoho z nejlepších platebních vysokoškolských oborů.

Finance: Finanční odborníci, jak název napovídá, jsou se zabývají zásoby peněz, atd. Většina financí velkých společností zaměstnáni v bankovním sektoru, nebo v finanční oddělení firem a jiných finančních institucí, jako je vláda, atd.

Účetnictví: Účetnictví je jeden řádek, kde si můžete vybrat svou kariéru tak, jak chcete, uvolněný nebo hektický. To znamená, že účetní velké společnosti mohou získat zaměstnání u jednotlivců stejně jako s obchodními organizacemi nebo odvětví příliš. Certifikovaných účetních jsou také najímáni velkými společnostmi pro zachování jejich účtů a dat. Existuje velké množství účetních pracovních míst v vládním sektoru, tak i ve veřejné doméně také.

Business Administration / Management: Masters of Business Administration (Správa), zbytečný říkat, je více často než ne “tečka”, tj. vyvrcholením něčí vzdělání, než se na trh práce. Dělat tento kurz vždy zvyšuje šanci zaměstnání v jakémkoli odvětví.

Renomovaných univerzit, které nabízejí tyto kurzy jsou Massachusetts Institute of Technology (MIT), University of California, Berkeley a University of Minnesota, Stanford University, Carnegie Mellon University, University of Illinois, University of Chicago, Harvard University, University of Texas, Austin, University Pennsylvanie, Notre Dame, New York University, University of Illinois, Urbana-Champaign, University of Virginia, atd.

Kariéra, že Matematiku používat každodenní
Lékařské Práce z domova
Quality Assurance Popis práce
Census Bureau Jobs
Nejrespektovanějších Profese
Medical Field Kariéra Seznam a plat
Top Ten Nejvyšší placených pracovních míst v Americe
Kariéra Personality Test
Kariérové ​​poradenství
Práce s Právnická fakulta
Lékařské pole Careers bez míry

Leave a Reply