Top Platební stupňů

V dávných dobách, bylo vzdělávání způsob získání znalostí, a stává moudrý. Tam byl také koncept, kde se lidé “vyučil”, aby se stal odborníkem v určité praktické dovednosti. Tato myšlenka vzdělávání byl zaměřen přispět k společnosti a jejích potřeb. V postindustriální éry, byl skutečný motiv vzdělávání byla ztracena a maximální počet lidí se vzdělávat s cílem získat lepší práci a vydělávat peníze. Émile Durkheim, Max Weber a Karl Marx poukázali na skutečnost, že tento moderní průmyslová společnost je do značné míry založena na dělbě práce a specializace. Jediným motivem téměř všech jedinců je získat, buď maximální finanční prospěch nebo vlivu nad některou z socioekonomických segmentů. Point je dnes řada obyčejných lidí považují vzdělání za způsob, jak získat lepší výplaty. Osobně, já nejsem moc nadšený, včetně finančního zisku, který byste si z určitého kariéry, je však průměrný roční příjmy zahrnované do držáku a pocházejí z důvěryhodných zdrojů.

Top Platební stupňů v Americe

Zde je krátký seznam některých stupňů, které vám pomohou získat dobré mzdy a bude mít také dobrý kariérní růst.

Lékařské Stupně s dobrou placené
Pole lékařské vědy je velmi ceněn v moderní společnosti, po tom všem stojíte těsně pod Bůh sám. Lékařské pole bude prospěšný třemi základními způsoby, získáte emocionální uspokojení kvůli radosti o záchranu někoho, lidského života, vynikající úroveň znalostí a moudrosti a konečně, zdravé a silné finanční odškodnění. V oblasti zdravotnictví, máte také mnoho, mnoho alternativ a možností, anesteziolog (166.400 dolarů +), psychiatři (160.200 dolar), zubařů (153.300 dolar), praktičtí lékaři (152.200 dolar), a chirurgové (166.400 dolar +) jsou některé tyto dílčí oblasti, ve které mohou specializovat. Lékárníci (109.200 dolar) a lidé ve farmaceutickém průmyslu se také nesmí být zapomenuta, protože také mají velmi zdravé a obohacující odškodnění. Všechny lékařské tituly jsou tak nejvyšší platební tituly téměř ve všech případech.

Inženýři
Známý výrok Karla Marxe a obhajoval téměř všechny ekonomy a sociology, je, že “jedním z prvních věcí, které člověk udělal poté, co vstoupil do bytí je vyrobit prostřednictvím procesu”. Je apt prohlášení, že vykřikne samotnou pravdu o společnosti, civilizace a lidské existence. Inženýři hrají klíčovou roli ve všech výrobních procesech a tam jsou tóny možností, které jsou k dispozici, z nichž si můžete vybrat. Petroleum inženýrství (108.900 dolar), letový strojírenství, manažerské úrovni inženýrství (117.000 dolar), chemické inženýrství, automobilový inženýrství jsou jen některé z mnoha technických oborů, ve kterých můžete mít fantastický kariéru a také ten, který je vyplněn s tvořivostí. Pokud jste v oblasti strojírenství, šance stát se top zbraň na představenstvu jsou vysoké. Inženýrské tituly jsou tak vysoké školy stupňů v poptávce po věčnosti.

Právní vědy a právní systém
Být v oblasti práva je absolutní čest, jak si musí být strážcem zákona země. Kariéra aspektem je fantastické, jak si se pyšní zachování norem společnosti. Prvním krokem k zadání tohoto pole je vzít do titul v právu, stal právník (113.200 dolar), a pokračovat, aby se stal známým advokát nebo právník. Kromě toho můžete také zabírají zkoušky státní a federální vlády, aby se stal soudce a soudce (112.800 dolarů). Kariéru v této oblasti je velmi obohacující, jak si bude opatrovník slušnosti by nichž společnost působí.

Finance a řízení
Existuje několik způsobů, jak lze vstoupit do tohoto pole, je jak začít jako praktikant pro účetní pracovních míst v každém finanční instituce, a práci si cestu až na firemním žebříčku, na vaší cestě vzhůru můžeš značný počet účetních stupňů, jako CFA . Můžete také zvážit kariéru aspekt bytí makléř nebo na plný úvazek investor. Kromě těchto vnějších stupňů, tam jsou také některé on-line tituly a některé typy vysokoškolských titulech, které vás vynese do oblasti financí.

Další High-Získávání stupňů
Další opravdu dobře platící stupňů patří, postgraduální vedení a PhD nebo některé tituly ve veřejné správě, které jsou nejen vzdělávací tituly, ale jsou pracovní místa, která mají určitou úroveň veřejné odpovědnosti. Takový práce ve státní správě, je skvělá volba jak na rozdíl od získání některé z nejvyšších placenou práci, budete mít spoustu respektu ve společnosti. Služba v ozbrojených silách, je také skvělá volba a přihlásit se některý absolvent titul je dostačující.

Tam může být racionální statistický parametr, pomocí kterého lze měřit peněžní zisk, který můžete získat studoval určité kariérní příležitosti po celý život. Aspektem je prostě směšné. Technik může vyvinout něco z ničeho ve prospěch společnosti a zbohatnout pro sebe. Zároveň se můžete také připojit korporaci a zpracovat jeho cestu nahoru po žebříku, a do konce života, on by mít velkou bankovní zůstatek, ale nebudu říkat, že štěstí.

Faktem je, že všechny vzdělávací stupně dobře zaplatí, záleží na tom je váš postoj k vaší práci. Vezměte míru, protože to dělá dobře, a ne proto, že vás dostane tuku výplatní pásku. Mnoho mezi skvělé lidi vypadl vzdělávání poznat smysl svého života, Bill Gates, Miles Davis a Steve Jobs je jen několik příkladů. Pokud jste zvědaví, můžete se podívat na úspěšné lidi bez univerzitním vzděláním, ale nenechte se pod falešnými dojmy a vypadnout. Znalosti koneckonců bohatství moudrých, a život je festival moudrý.

Paraprofessional Popis práce
Požadavky na poradce
Jak se stát chirurgem
ČTÚ Popis práce
Nejlepší zaměstnavatelé
Gastroenterolog Plat
Alternativní Careers pro právníky
Revmatologa Plat
Jak se stát Computer Technician
Nejlepší Careers pro 2012
Medical Sales Plat

Leave a Reply