Top Ten Kariéra pro budoucnost

Plánování kariéry, je tématem velké debaty v téměř všech domů. Likes a odpory každého studenta jsou různé a proto každý z nich bude chtít najít kariéru, která vyhovuje jeho / její osobnost naplno. Musíme zvolit kariéru, ve které jsou opravdu zájem, aby se vyniknout v něm a získat co největší uspokojení z práce. Deset kariéry pro budoucnost, nebo deset kariéry v poptávce níže uvedeném vám pomůže vědět o různých vzkvétající odvětví a skvělé možnosti kariéry.

Ideální Kariéra pro budoucnost

Lékaři
Mezi top kariéry 2012, by kariéra chirurga skutečně na prvním místě. To je hlavně kvůli rostoucí poptávce pro chirurgy v důsledku otevření nových nemocnic a zdravotních střediscích. Lékaři jsou vysoce kvalifikovaní lékařští profesionálové, kteří mohou získat vyšší platy než několik dalších míst. Lékaři s pěti až sedmi letech praxe může vydělat něco mezi 125.000 dolarů na 400.000 dolarů ročně. To je jedním z míst v poptávky pro budoucnost.

Airline Pilots
Mezi deset nejlepších kariéry pro budoucnost, bylo by to z dopravního pilota jistě zajímavá. Vyškolení a piloti letadel může pracovat pro přední a mezinárodní letecké a příkazových platů podle jejich letových hodin. Takže, další létající hodiny, by více bude plat pro piloty. Obecně, piloti přicházejí ve vysokém výdělku skupiny a může udělat něco mezi 80.000 dolarů na 150.000 dolarů ročně.

Software Engineers
Softwaroví inženýři mají velký rozsah v nadnárodních společnostech v důsledku oživení softwarového průmyslu jako celku. Kandidátů, kteří mají bakalářský ve strojírenství s informačními technologiemi, jejichž předmětem může pracovat jako junior softwaroví inženýři a povýšen na vyšší úrovni a nakonec se stanou projektových manažerů. Softwaroví inženýři mohou získat něco o $ 55,000 až 130.000 dolarů za rok. Tato práce byla zahrnuta do dobře placená místa seznamu několikrát.

Zubaři
Zubař pracovních míst jsou vytvořeny na velkém měřítku, protože rostoucí problémy se zuby a potřeba léčby pro lidi. Zubní lékaři mohou mít buď svůj nezávislý praxi nebo práci v nemocnicích jako zubní lékaři nebo specialisté. Tyto zdravotní profesionálové mohou udělat něco mezi 80.000 dolarů na 225.000 dolarů ročně. Zubař pracovní místa jsou jedním z nejvyšších placenou práci v Americe.

Marketing Executives
Mezi top 10 kariéry pro budoucnost, nesmíme zapomenout zmínit o práci marketingových manažerů. U všech společností výrobků výrobní, marketingové vedení dělat úkol prodeje vylepšení a spokojenost klientů. Tyto inteligentní marketingoví odborníci si můžete snadno vydělat něco mezi $ 40,000 k 90,000 dolar ročně.

Finanční manažeři
Finanční manažeři mohou být jedním z hlavních kariéry žen i mužů. Finance manažeři především dohlížet na finanční transakce ve společnosti na denní bázi a má efektivní rozhodnutí pro zlepšení peněžních toků a celkové finanční situaci podniku. Finance manažeři mají více než pět let zkušeností v oboru mohou očekávat plat více než $ 75,000 na rok. To je mezi těchto pracovních míst, které platí i pro kvalifikované a zaslouží si kandidáty.

Restaurace Manažeři
To může být jedním z nejlepších platebních kariéry pro ženy a muže. Vzhledem k rychlému růstu v odvětví pohostinství, mnoho pracovních příležitostí a pracovní restauračních manažerů je snem jeden pro mnoho lidí. Tito manažeři mají tituly v pohostinství a může vydělat něco mezi 35.000 dolarů na $ 100,000 na rok.

Profesor
Profesoři mohou získat práci na vyšších školách ve vládě i soukromých vzdělávacích institucí. Vláda se zaměřují na oblasti vysokoškolského vzdělávání – rostoucí počet vysokoškolských aspirants a speciální dotace obdržené od vysokých škol jsou všechny pozitivní pro tyto práce. Profesoři mohou vydělat něco mezi $ 70,000 k 140,000 dolar ročně v závislosti na schopnostech a zkušenostech. To je jeden z těch stabilních a top kariéry v poptávce pro budoucnost.

Lékárníci
Mezi deset nejlepších kariéry pro budoucnost, kariéra lékárníků je jedním z nejuznávanějších a vysoká platební jeden. Farmaceuti průvodce lidí o různých léků a dávkování, a proto jsou ve vysoké poptávce v průmyslu. Lékárníci mohou udělat něco mezi 70.000 dolarů na 125.000 dolarů ročně.

Retail Store Manager
Maloobchodních prodejen manažeři mají také světlé vyhlídky, protože expanze v maloobchodním odvětví ve světě. Maloobchodních prodejen manažeři mohou rozhodně těšit se z vysoké platy, protože jejich manažerských dovedností a správný postoj. Odborníci pracující v top maloobchodních společností může vydělat mezi $ 45.000 až 80.000 dolarů za rok.

Doufejme, že výše uvedené informace o deseti nejlepších kariéry pro budoucnost vám pomohou při plánování kariéry a zajištění své budoucnosti. Takže, všechno nejlepší a dobře!

Jak si vybrat Kariéra
Různé Oblasti medicíny
Endodontist Rozsah platu
Většina Stresující práce v Americe
Archivář Plat
Kariéra Cíle pro Osvěžovač
Nejvyšší Platební Entry-level Kariéra
Úlohy, které vyžadují cestování po celém světě
Top Platební Jobs přímo z vysoké školy
Kariéra Informace k plánování
Povinnosti Učitel

Leave a Reply