Top Ten Kariéra pro budoucnost

Plánování kariéry, je tématem velké debaty v téměř všech domů. Likes a odpory každého studenta jsou různé a proto každý z nich bude chtít najít kariéru, která vyhovuje jeho / její osobnost naplno. Musíme zvolit kariéru, ve které jsou opravdu zájem, aby se vyniknout v něm a získat co největší uspokojení z práce. Deset kariéry pro budoucnost, nebo deset kariéry v poptávce níže uvedeném vám pomůže vědět o různých vzkvétající odvětví a skvělé možnosti kariéry.

Ideální Kariéra pro budoucnost

Lékaři
Mezi top kariéry 2012, by kariéra chirurga skutečně na prvním místě. To je hlavně kvůli rostoucí poptávce pro chirurgy v důsledku otevření nových nemocnic a zdravotních střediscích. Lékaři jsou vysoce kvalifikovaní lékařští profesionálové, kteří mohou získat vyšší platy než několik dalších míst. Lékaři s pěti až sedmi letech praxe může vydělat něco mezi 125.000 dolarů na 400.000 dolarů ročně. To je jedním z míst v poptávky pro budoucnost.

Airline Pilots
Mezi deset nejlepších kariéry pro budoucnost, bylo by to z dopravního pilota jistě zajímavá. Vyškolení a piloti letadel může pracovat pro přední a mezinárodní letecké a příkazových platů podle jejich letových hodin. Takže, další létající hodiny, by více bude plat pro piloty. Obecně, piloti přicházejí ve vysokém výdělku skupiny a může udělat něco mezi 80.000 dolarů na 150.000 dolarů ročně.

Software Engineers
Softwaroví inženýři mají velký rozsah v nadnárodních společnostech v důsledku oživení softwarového průmyslu jako celku. Kandidátů, kteří mají bakalářský ve strojírenství s informačními technologiemi, jejichž předmětem může pracovat jako junior softwaroví inženýři a povýšen na vyšší úrovni a nakonec se stanou projektových manažerů. Softwaroví inženýři mohou získat něco o $ 55,000 až 130.000 dolarů za rok. Tato práce byla zahrnuta do dobře placená místa seznamu několikrát.

Zubaři
Zubař pracovních míst jsou vytvořeny na velkém měřítku, protože rostoucí problémy se zuby a potřeba léčby pro lidi. Zubní lékaři mohou mít buď svůj nezávislý praxi nebo práci v nemocnicích jako zubní lékaři nebo specialisté. Tyto zdravotní profesionálové mohou udělat něco mezi 80.000 dolarů na 225.000 dolarů ročně. Zubař pracovní místa jsou jedním z nejvyšších placenou práci v Americe.

Marketing Executives
Mezi top 10 kariéry pro budoucnost, nesmíme zapomenout zmínit o práci marketingových manažerů. U všech společností výrobků výrobní, marketingové vedení dělat úkol prodeje vylepšení a spokojenost klientů. Tyto inteligentní marketingoví odborníci si můžete snadno vydělat něco mezi $ 40,000 k 90,000 dolar ročně.

Finanční manažeři
Finanční manažeři mohou být jedním z hlavních kariéry žen i mužů. Finance manažeři především dohlížet na finanční transakce ve společnosti na denní bázi a má efektivní rozhodnutí pro zlepšení peněžních toků a celkové finanční situaci podniku. Finance manažeři mají více než pět let zkušeností v oboru mohou očekávat plat více než $ 75,000 na rok. To je mezi těchto pracovních míst, které platí i pro kvalifikované a zaslouží si kandidáty.

Restaurace Manažeři
To může být jedním z nejlepších platebních kariéry pro ženy a muže. Vzhledem k rychlému růstu v odvětví pohostinství, mnoho pracovních příležitostí a pracovní restauračních manažerů je snem jeden pro mnoho lidí. Tito manažeři mají tituly v pohostinství a může vydělat něco mezi 35.000 dolarů na $ 100,000 na rok.

Profesor
Profesoři mohou získat práci na vyšších školách ve vládě i soukromých vzdělávacích institucí. Vláda se zaměřují na oblasti vysokoškolského vzdělávání – rostoucí počet vysokoškolských aspirants a speciální dotace obdržené od vysokých škol jsou všechny pozitivní pro tyto práce. Profesoři mohou vydělat něco mezi $ 70,000 k 140,000 dolar ročně v závislosti na schopnostech a zkušenostech. To je jeden z těch stabilních a top kariéry v poptávce pro budoucnost.

Lékárníci
Mezi deset nejlepších kariéry pro budoucnost, kariéra lékárníků je jedním z nejuznávanějších a vysoká platební jeden. Farmaceuti průvodce lidí o různých léků a dávkování, a proto jsou ve vysoké poptávce v průmyslu. Lékárníci mohou udělat něco mezi 70.000 dolarů na 125.000 dolarů ročně.

Retail Store Manager
Maloobchodních prodejen manažeři mají také světlé vyhlídky, protože expanze v maloobchodním odvětví ve světě. Maloobchodních prodejen manažeři mohou rozhodně těšit se z vysoké platy, protože jejich manažerských dovedností a správný postoj. Odborníci pracující v top maloobchodních společností může vydělat mezi $ 45.000 až 80.000 dolarů za rok.

Doufejme, že výše uvedené informace o deseti nejlepších kariéry pro budoucnost vám pomohou při plánování kariéry a zajištění své budoucnosti. Takže, všechno nejlepší a dobře!

Rozhodování o vysoké škole
Snadné Kariéra dostat do
Jak se stát profesionální organizátor
Práce bez maturitu
Nejlepší placených pracovních míst
Top Lékařské Jobs
Otázky učitele Interview
Jak vybrat svou kariéru
Programátor analytik Náplň práce
Získejte on-line výuky úlohy