Top výběru povolání

S měnící se trendy na trhu, nesčetné možnosti kariéry se otevřely pro lidi. US Bureau of Labor hlásil, že asi 44% pracovních míst v 2012 šel do lidí, kteří nemají vysokoškolské vzdělání. To je docela významné číslo jako jednotlivci mají mnohem více možností na výběr, pokud jde o výběr povolání. Existuje jistě několik pracovních míst, které nabízejí vyšší odškodnění balíčky, ale zda nabízejí profesnímu uspokojení nelze říci, důvěryhodně. Na druhou stranu, práce v tvůrčím oboru, jako je psaní, módní návrhářství, malba nabízejí vysokou úroveň osobní spokojenosti jednotlivcům, ale může být trochu finanční nejistoty. Proto, top kariéra musí být rovnováha mezi oběma aspekty, které každý jedinec se těší na – spokojenost v zaměstnání a finanční zabezpečení. Na základě výsledků četných průzkumů, jsme sestavili seznam nejlepších míst pro blízké budoucnosti.

Top Careers

Zdravotní péče
No, každý ví, že Amerika má narůstající baby boomu generace, který bude vyžadovat hodně pozornosti ve zdravotnictví v příštích letech. To je jeden z hlavních důvodů, proč zdravotnictví pokračuje provést řez, pokud jde o kariérní příležitosti se týká. Některé z nejlepších kariéry v této oblasti jsou

Lékař
Terapeut
Zubař
Chirurg
Radiolog
Lab Technician
Optometrista
Registered Nurse

Existuje řada příležitostí pro lidi, kteří chtějí vykonávat svou kariéru ve zdravotnictví. Průměrný plat zdravotníků je velmi konkurenční a očekává se, že růst v příštích letech.

Informační technologie
Toto je oblast, kde většina z Ivy League absolventů jít. Pokud zprávy jsou k věřil, IT profesionálové jsou jedním z nejlépe placeným, a pracovní podmínky jsou jedním z nejlepších mezi jednotlivými Kariérní prostor. Některé z pracovních míst v tomto odvětví jsou:
Software Engineering
Správa sítí
Data Security Analysis
Business Continuity Analýza
Systems Security Manager
Website Projektování

Obchodní Jobs
No, byly prodejní jobs vždy pohlíželo jako velmi stresující, ale pokud průměrný plat lidí pracujících v obchodním oddělení, je jet, ne mnoho si stěžují! Od manažera prodeje pro entry-level executive, každý získá motivaci k prodeji off maximální produktů zákazníkům. Lidé, kteří mají dar výřečnosti a jsou připraveni pracovat ve snaze situace mohou využít značně tím, že do prodejní kariéry možnost. Některé z nejvyšších placenou práci v oblasti prodeje jsou:
Cenné papíry, komoditami, a finanční služby Prodej Agent
Realitní Obchodní zástupce (Broker)
Pojištění Obchodní zástupce
Reklama Obchodní zástupce
Spotřební průmysl Obchodní zástupce

Výuka
Jeden z nejstarších profesí na světě je živé a prosperující. Poptávka po učitelích se zvýšil v průběhu let, a odborníci se domnívají, že to bude tak činit i nadále v budoucnosti. Jedním z faktorů, který hrál důležitou roli v poskytování impuls k této volbě je inovace na World Wide Web. Z on-line výuky do virtuálních učeben, učitelé jsou ocitli v poptávce, a výplaty jsou stále větší a větší! Některé výukové úlohy, které katapultovalo průběhu let jsou:
Speciální pedagogové
Vzdělávací Správci
Bilingvních učitelů
Matematika a věda Učitelé

Právo
Jednotlivci usilují, aby jejich kariéru v právu mohou být jisti, konkurenceschopného a perspektivní povolání. Právníci, advokáti, soudci budí respekt ve společnosti a rostoucí kriminalita-ceny znamená, že by nebylo zklamání v pracovních příležitostí v této oblasti. Průměrný plat je dobrý, a lidé manipulaci s vysoce-profil případy někdy dostat luxus nasazení přední stránky novin! Některé z úloh, které je možné přijmout v této oblasti jsou:
Advokát
právníků.
Paralegal
Soudce

Kreativní práce
Není to tak dávno, byl psaní myšlenka být koníček, něco, co by mohla být přijata po hodinách funkcionářů. Ale s obnovou psaní průmyslu, zdvořilost internet, mnoho příležitostí se otevřely pro spisovatele. Spisovatelé vychutnat luxus na volné noze, a mnoho práce pro zavedených jmen. Kariéru jako spisovatel nabízí jedinci vyjádřit své myšlenky do celého světa. Není to jen psaní, existuje mnoho dalších kariéry, která byla dříve nepřijal tak vážně, vis-a-vis finanční stability, ale poslední desetiletí tak došlo k zásadní posun v paradigmatu pro kreativní lidi. Některé práce v této oblasti jsou:
Animator
Fashion Designer
Web / Technical spisovatel
Fotograf

Nezáleží na tom, zda jste někdo bez práce, nebo někdo plánuje přejít kariéru – tak dlouho, jak budete mít potřebné dovednosti, můžete velmi dobře, aby se značka v profesi svého výběru. Přeji Vám hodně štěstí z naší strany!

Hydrolog Plat
Nejlepší Noční práce
Jak se stát učitel na základní škole
Různé Práce v oblasti zdravotnictví
Corporate Finance Kariéra
Dobře placené práce s NO fakulta
Lékařské Kariéra v poptávce
Kariérový test pro středoškolské studenty
Top Platební stupňů
Top Lékařské Práce v Demand
Kariérní poradenství pro vysokoškoláky

Leave a Reply