Typy odborníci na duševní zdraví

Pole medicíny je velmi rozsáhlé. Každý orgán nebo část těla onemocnění vyžadují profesionální léčit. Podobně, naše mysl, jinými slovy, naše duševní zdraví také vyžaduje pomoc při určitém okamžiku. Help různých typů profesionály duševního zdraví je nutné k léčbě duševních onemocnění. Tyto duševní poruchy mohou vzniknout v důsledku stresu, dědičné faktory, stárnutí, posttraumatické stresové poruchy, veškeré formy fyzického, psychického nebo sexuálního zneužívání, atd. Seznam duševní zdraví profesí je velmi široká a zahrnuje skupinu odborníků, kteří jsou expert na svých oborech. Pokud chcete být součástí lékařského oboru, a mají dobré lidi dovednosti, pak stát duševní zdraví profesionální, je kariéra pro vás. Pojďme se podívat na různé typy odborníků kovových zdraví v následujících odstavcích.

Seznam duševního zdraví profesí

Lékař by jít do detailů těchto příznaků a zjistit příčiny nemoci u pacienta. Podobně je potřeba se naučit vše o profesi, a pochopit, zda popis práce, stejně jako plat vydělal odpovídá jejich osobní ambice. Existuje mnoho různých typů profesionály duševního zdraví ve Spojených státech. Jeden z vysokých placenou práci v oblasti zdravotnictví, aby se stala duševní zdraví profesionální. Následující duševní zdraví profesionální a popisované níže vám pomůže naučit se kariérní možnosti, které můžete udělat, a vstoupit na pole medicíny.

Psychiatr
Psychiatři jsou lékaři (MD) nebo doktoři osteopatie (OD). Tito lékaři stráví asi čtyři roky po lékařské škole v oblasti vzdělávání, aby se specializují na psychiatrii. Psychiatři jsou uvedeny licence k provozování, psát recepty a sledovat léky. Jsou uvedeny certifikáty od Americké rady psychiatrie a neurologie po předat národní rady. Psychiatr může pracovat v nemocnici, zdravotní středisko nebo školy. Dokonce může nastavit svou soukromou praxi a nabídnout své služby jiným organizacím.

Psycholog
Psycholog je ten, kdo studoval psychoterapii. Tyto odborníci získali určitou PsyD, EDD, PhD. Několik Studie dále a vydělávají stupňů like MA nebo MS. Psycholog pomáhá léčit a rady na různých otázkách, jako poruchy osobnosti, poruchy chování, problémy ve vztazích, atd. psycholog může pracovat v nemocnicích, školách, komunitních centrech, vězeních, průmyslu, donucovacích orgánů, apod. Mohou mít i své soukromé praxe .

Psychoterapeut
Tyto duševní zdraví terapeutů patří psycholog, rodinné terapeuty, psychiatrické zdravotní sestry, sociální pracovníci, atd. psychoterapeut tendenci soustředit se na myšlenky, pocity, zkušenosti z individuální, které definují člověka.

Psychiatrická sestra
Psychiatrické sestry nebo duševní zdraví sestry jsou profesionální zdravotní sestry, kteří jsou registrováni sester (RN). Tyto sestry dále studovat a vydělávat bakalářský v ošetřovatelství míře, stejně jako magisterský program v oboru ošetřovatelství stupně. Několik jasných ty studovat a získat doktorát v ošetřovatelství like DNSc nebo Ph.D. Tyto psychiatrické sestry vydělávají na licenci od státu. Množství zkušeností a úroveň jejich míry pomáhá určit služeb, které mohou poskytnout k pacientovi. Tyto sestry pod vedením licencovaného lékaře mohou poskytovat psychoterapii, stejně jako provádět duševní zdraví posouzení.

Licencované Professional rádce
Licencovaná profesionálního poradce (LPC), jako psychoterapeut je široký pojem užívaný k popisu profesionály, kteří poskytují poradenství. Tito lidé mohou mít licenci nebo osvědčení. Je to jeden z typů profesionály duševního zdraví, kteří nabízejí své služby v diagnostice a poradenství pro jednotlivce, rodiny, skupinové terapie, atd. Jsou také známé jako duševní zdraví poradce nebo profesionální poradce. Tito odborníci mají magisterský titul (MA) v oboru psychologie, poradenství, atd. Jsou certifikovány z Národní akademie autorizovaných klinická duševní zdraví poradci a stejně licencí od státu.

Manželství a rodina Terapeuti
Jeden z nejlukrativnějších duševní zdraví jobs profesionální, aby se stala manželství a rodinní terapeuti. Tyto terapeuti mají v bakalářském nebo magisterském studijním a stovky hodin přímé klinické interakce. Jsou dány licence podle různých státních pravidel. Tito terapeuti pomáhat lidem zaměřit se na jejich problémy a dosáhnout vzájemného řešení. Oni pomáhají v boji proti depresi, vyrovnat se s partnerem konflikty, problémy rodičů dítěte atd.

Art terapeut
Arteterapeut je odborník s titulem v arteterapii. Tato terapie pomáhá lidem vyjádřit své pocity prostřednictvím různých forem umění jako obrazů, hudby, soch, atd. Art terapie pomáhá jeden boj deprese, závislost, trauma, atd.

Závislost Terapeuti
Závislost terapeutů jsou profesionálové, kteří pomáhají lidem překonat jejich závislostí, jako je alkohol závislostí,
hazardní hry, drogové závislosti, kouření, atd. Většina z času závislosti terapeuti vykonávají své zasedání ve skupině a pomáhat lidem překonat jejich strach a negativita. Někdy se může také členy radí rodinné příslušníky narkomana, kteří jsou také ovlivněny závislostí na narkomana.

Sociální pracovníci
Sociální pracovníci jsou důležitou součástí zdravotnických povolání. Oni mají bakalářský titul v BA, BS, BSW nebo magisterský titul v oboru MA, MSW nebo MSSW. Několik studie dopředu a získat doktorský v DSW nebo Ph.D. Tyto licencované sociální pracovníci pomáhají radit lidem s duševním onemocněním, domácího násilí, rakovina, dlouhodobým onemocněním, atd. Plní sociální práci a pomáhat lidem, kteří potřebují peněžní tak i sociální pomoc.

Je velmi důležité, aby člověk pochopí různé duševní zdraví profesionální práci jasně před volbou jedné jako profesní dráhu. Člověk potřebuje hodně studovat a vydělávat stupňů, aby bylo možné považovat za duševní zdraví profesionální. Vyberte si váš moudře, jak někdo jiný je život může záviset na vaší diagnózy, úsudku a terapie.

Základní pracoviště dovednosti pro College grady
Software Engineer Plat
Práce práci s dětmi s autismem
CIO Plat
Top Ten platebních Careers
Co Kariéra co nejvíce peněz?
Pracovních míst, která platit přes 100K
Kariéra, že co nejvíce peněz
Nejrespektovanějších Profese
Kariérní cíle pro učitele
Art Teacher Plat

Leave a Reply