Umění kariéry, které dobře zaplatí

Smáli se mi, pokaždé, když jsem řekl, že jsem chtěl být spisovatelem. Snažil jsem se přesvědčit je, protože jsem nevěřil, že bych měl způsob, jak se slovy. Ale oni vysmívali se na mě, řekl, jdi si skutečnou práci. Mě zajímalo, co na zemi je skutečná práce teď? Jeden, který dělá hodně peněz? Jeden, který vydělá vám načte respektu? Nebo ten, který je jak? Všichni moji přátelé vzal pro vědu a techniku, když jsem přijal umění a literatura se zbraněmi dokořán. Dnes, tady jsem, úspěšný spisovatel, které zveřejnila slova mého výběru, nápady, že věřím, jsou pravdivé, a lidé si mě. Chválí mě. Respektujte mě.

Nedovolte, aby vaše sny stát umělcem die. Pryč jsou dny, kdy se umělec považován mizině, mizerný, a naprosto bez práce. Dnes, umělci všeho druhu jsou ražbu velké peníze, které jsou mnohem více než mnoho jiných profesí. Ano, pro vás vytvářet hromady peněz, tam je podmínkou – talent. Ale ke svému překvapení, že je to dlouhý seznam výnosných uměleckých kariéry, takže i když je velmi obtížné zjistit, co kariéra by měla zvolit, že nebudete zklamáni. Podívejte se na některé vzrušující výtvarných kariéry, které nejen dobře zaplatit, ale činí uspokojení z práce taky.

Většina Lukrativní umění Kariéra

Grafického návrhu
Nic víc působivější než ty reklamy, obrázky, loga a kteří mluví více než tisíc slov nabídne. Grafické projektování umožňuje vytvářet vzorů, fotografie, prospekty a propagační materiály, které směřuje do užívání za účelem sdělit zprávu. Můžete pracovat soukromě, na volné noze, nebo dokonce společnosti, které vyžadují více a více grafické designéry pro propagaci svých výrobků. Roční Plat: $ 70,000.

Fashion Projektování
Líbí se vám představit sami sebe jako další Marc Jacobs? Nebo Stella McCartney? Nebo Ralph Lauren? No, módní návrhářství je pro vás, kde si můžete vytvořit miliardy šatů, obuvi a doplňků. Vše, co musíte udělat, je trendy studijní módní, skicáky návrhy oděvů a oblečení, naučit se volit mezi dobrými a špatnými tkanin, a zahájit vlastní produktovou řadu. No, je statný plat, musí přijít do cesty. Roční Plat: 61.000 dolarů.

zapisování
Ať už chcete publikovat román, stal spisovatel na volné noze, tvar svou kariéru jako technický spisovatel, nebo publikovat své články pro noviny, časopisy a jiných periodik, práci jako spisovatel může přinést vám záviděníhodnou plat. Pokud se dostanete do reklamní společnosti, můžete si vzít až za úkol vytvářet reklamy pro tisk. Na druhou stranu, pokud si myslíte, že máte talent, můžete začít psát skripty a scénáře. Psaní je jedním z nejzajímavějších uměleckých kariér, které platí dobře a pomůže dozvědět se více a více. Roční Plat: $ 75,000.

Animace
Vizuální efekty, grafika, karikatury, 3D, a co ne! Pole animace je plná příležitostí, protože stále většího počtu televizních pořadů a filmů, které jsou pomocí více a více počítačových efektů. No, animace, samo o sobě, je umění spolupracoval s technologií. Pokud chcete zarámovat kariéru v této zajímavé oblasti, budete potřebovat silné technické zázemí v stejný, spolu s pocitem kreativity. Roční Plat: 71.000 dolarů.

Architekt
Tyto mrakodrapy vypadají krásně, že? No, architekti mají být připsány za to! Nicméně, konstrukce budovy zahrnuje mnohem více než jen vzhled. Architekta práce je velmi významná pro on nebo ona vytvoří budovy, které jsou nejen funkční, ale bezpečné a hospodárné taky. Lepší navrhování smysl, lepší strukturu. Architekt se domnívá, všechny faktory při navrhování budovy, a je si jistý, že je vhodné pro potřeby lidí, kteří ho používají. Roční Plat: 106.000 dolarů.

Měli byste se podívat na další možnosti umělecké kariéry, tady je seznam těch proudů, které by vás mohly zajímat vás. Podívejte se na následující kariéry, které znamenají hromady peněz a konečnou spokojenost s prací:
Song Writing
Film a Editace videa
Movie Směr
Značka ARTISTRY Up
Interiér Projektování
Umělecký směr
Curation
Fotografie
Art Výuka
Sochařství
Video Game Projektování

Umělec je více představit jako malíře s hromadou štětce a barev v ruce. Nicméně, je výtvarník není jedinou volbou pro umění hlavní v dnešním světě. Dnes, podle toho, co pole umění se dostanete do vyžaduje tvůrčí schopnosti, které, myslí si, že ne každý v tomto světě má. Dnes, po přečtení tohoto zápisu-up, jste dobře obeznámeni s mnoha lukrativních kariéru v oblasti umění. Nicméně, může se dostat šest-tvarového plat právo na začátku. Musíte vytrvale tvrdě pracovat, a nikdy se nevzdávej. Dobré věci jsou za rohem, a statný plat je na vás čeká. Jste jen pár let od získání.

Slibné Kariéra ve zdravotnictví
Jaké jsou výhody a nevýhody Job Hopping?
Onkolog Popis práce
IT Práce, které jsou v poptávce
Práce bez maturitu
Ornitolog Plat
Vysoké Platební Stres Volná místa
Application Developer Popis práce
Dobré Kariéra Volby pro budoucnost
Nezaměstnanost Pohledávky sníží, ale čísla může být překrouceno
Top 10 Nejvyšší placených pracovních míst

Leave a Reply