Umpire Plat

Nebylo to jednomyslné, ale to bylo nejvíce ohromující hlasování jsem kdy zúčastnil a. Všichni jsou velmi šťastný a spokojený, že bychom mohli pracovat přes to. To byl dobrý den pro baseball a dobrý den pro rozhodčími. Uděláme vše úsilí, aby baseball a profesionální rozhodčími jako první. My všichni tvrdě pracovat, aby to správně. ~ Joe West, předseda, World Rozhodčí Association.

Slova veterán baseball rozhodčí a prezident světové rozhodčím sdružení o ratifikaci pětileté dohody s Major League Baseball a tím se prodlužuje smlouvu rozhodčích na období dalších 5 let, až do 31.prosince 2014, zdůrazňuje klíčové postavení rozhodčích drží v dnešních sportů a her. Dohoda také představil mírný nárůst platů rozhodčích, stejně jako pracuje na jejich předčasných odchodů do důchodu plány. Ano, je profesionální rozhodčí je nyní uznávána profese a představuje řadu pracovních příležitostí. Umpiring bratrství je plná úspěchů rozhodčích jako Bruce Froemming, který byl v této oblasti téměř celý svůj život. Průměrný plat rozhodčím byl projednán v tomto článku.

Popis práce z rozhodčím
Rozhodčí nebo rozhodčí jsou profesionálové, kteří jsou majorly odpovědné za zajištění toho, že pravidla hry jsou účinně dodržována. Pro laika, osobnost rozhodčího evokuje obraz robustní a velký hlavičkovém silné rozhodčího, kdo je nadvláda a rozhodnost kontrola hra na každém kroku. Jistě, rozhodčí starat se o disciplínu a chování hráčů na zemi. Veškeré zprávy o neslušné chování je řešena podle právních předpisů upravujících panelu. Ať už je to rozhodčí z MLB, nebo že z National Basketball Association (NBA), rozhodčí musí hlásit o neukázněných akce hráčů do hlavy rozhodčího nebo správních orgánů. Rozhodčí musí být na vrcholu své fyzické kondici, protože celou sezónu s turistickými můžete nosit dolů.

Průměrný plat rozhodčím
Společný zvědavost u lidí souvisí s výdělku na rozhodčím. V závislosti na hrách, jsou rozhodčí podílí, platové rozpětí se liší. Například, může rozhodčí práci ve sdružení National Basketball vydělat něco mezi USD 100.000 USD, 300000 pro sezónu asi 82 ​​her. Pro rozhodčích v Major League Baseball, plat rozhodčího se pohybuje v rozmezí USD 120.000 (spouštěče) k jak vysoce jak 300.000 (pro vyšší rozhodčími). Pokud tyto rozhodčí platy na různých jiných míst pak nenajdete obrovský rozdíl v výdělku rozsahu rozhodců. Takže, pokud otázka je asi vydělávat slušné peníze, pak si můžete být jisti, že budete mít možnost vydělat si na dobrý plat. Pro národní fotbalové ligy rozhodčí rozhodčí NFL platové rozpětí mezi 25.000 USD na USD 70.000. Je třeba připomenout, že NFL rozhodčí pracují jen v neděli! A to je důvod, proč přicházejí z různých profesních prostředí, jako podnikatele, IT odborníci, policisté a důchodci armádních důstojníků. Cesta stát se rozhodčí zahrnuje účast na vzdělávacích škol po dobu několika měsíců, jako za struktuře vzdělávacího programu. Základní požadavky jsou maturitu, dobré komunikační schopnosti, atletický tělo, dobré vidění a schopnost přijmout pevné rozhodnutí.

Mnoho vzdělávacích škol je v soukromém vlastnictví a provádět své vlastní zkoušky zvolit kandidáty pro školení. Obecně platí, že pro důchodce hráčů, sportovní nadšence a zkušené trenéry touha být aktivním přispěvatelem do hry obvykle žene pokračovat v této oblasti. To je obecně skvělé mít správné expozice ve sportu jste plánují vstoupit tak, aby váš trénink jako rozhodčí, je jednodušší a jste si vědom základních pravidel. Cestování požitky, ubytování a další požitky jsou k dispozici také rozhodčím. Spousta cestujete, může být často udržují rozhodčí daleko od svých rodin. Stejně jako ostatní profese, i tato má svůj podíl problémů. Takže, pokud jste přemýšlel o kariéře rozhodčího pak si můžete být jisti, že vydělávat nějaké slušné peníze, ale musíte být připraveni, aby moudře rozhodovat a být nestranná!

Počítačové Kariéra a platy
Který kariéra je pro mne ten pravý
Entomolog Plat, Laicky řečeno, entomologie je studium hmyzu a existuje více než milion druhů hmyzu na této planetě. Plat podle národních statistik je kolem USD 55.000 ročně známky. Entomologie spadá pod biologie a entomolog zkoumá hmyz v laboratorních podmínkách, stejně jako uvádí v jejich přirozeném prostředí, když na práci v terénu. Pod záštitou entomologie existují různá témata, jako je biomechanika, zemědělství, výživy, forenzní vědy, atd. Studie hmyzu byla zásadní v rozvojových roboty hmyz hnutí byly kopírované robotických inženýrů s vynikajícími výsledky. Entomolog také hrají důležitou roli, pokud jde o zemědělství, jako některé druhy hmyzu jsou zodpovědné za opylování a některé pro ničení plodin. Soudní entomolog studovat činu a pokusit se zjistit, časový plán pro akci. Vzhledem ke všem těmto různých oblastí práce mzdových z entomolog kolísá v závislosti na profilu práce.
Krátké Kariéra, že placené Dobré
Nejlepší Platební Kariéra pro budoucnost
Disney Tops Seznam nejlepších míst k zahájení Kariéra
Jídlo Kritik Plat
Přenos Colleges
Athletic Trainer
Top Jobs poptávky pro budoucnost
Jak se stát rozhodčí

Leave a Reply