US Job Růst Rises

Svět byl zasažen nejhorší hospodářské recese pár lety, a to vše začalo ve Spojených státech. Kolem 7 milionů pracovních míst bylo ztraceno, něco, co je prakticky nevratné. Ale věci jsou opravdu hledají se nyní, a zdá se, že to nejhorší je za námi. Minulý měsíc vidělo největší americkou nárůst počtu pracovních míst v posledních 3 letech. 162.000 pracovních míst bylo vytvořeno v měsíci, nejvyšší za dlouhou dobu, 3 roky, byl přesný. Americké ministerstvo práce uvedl, že tvorba nových pracovních míst vyskočil dramaticky v posledním měsíci, po mnoha měsících ztrát, ale to stále není dost, aby pozitivní dopad na míru nezaměstnanosti, která stála ještě na úrovni 9,7%. To bylo ještě pod očekáváním, které byly, že míry nezaměstnanosti prozatím 9,7%, ale asi 184.000 pracovních míst je vytvořeno.

Americké ministerstvo práce uvedl ve svém prohlášení, v březnu, byl počet nezaměstnaných osob se změnila jen málo na 15 milionů a míra nezaměstnanosti zůstala na úrovni 9,7%. Bílý dům také vypadal trochu ulevilo a řekla ekonomika byla opravena. Christina Romer, horní ekonomický poradce prezidenta Baracka Obamy, řekl, dnešní zpráva o zaměstnanosti ukazuje pokračující známky postupného uzdravení trhu práce. Bude to trvat trvalé, výrazný růst zaměstnanosti, aby se nezaměstnanost dolů. Další cílené akce s cílem urychlit soukromého sektoru vytváření pracovních míst jsou kriticky nezbytné pro zajištění rychlejší, rozšířené využití.

Ale existují vážné varovné faktory nemůžeme ignorovat. Still 1 z 10 Američanů nejsou schopni najít si práci, něco, co je třeba se podíval do velmi pečlivě. Ministerstvo práce také dodal, že počet Američanů, kteří neměli zaměstnání za posledních 27 týdnů zvýšil o 4,14,000, a nyní dosáhl 6.500.000 jednotlivce.

Konečně, bude akciový trh reakce může být známa pouze v pondělí, jak se věci jsou uzavřeny na Velký pátek velikonoční víkend-.

Top výběru povolání
Kariéra volby pro introverty
Seznam dobře placená místa
Stát se mořský biolog
Nejlepší práce ve světě
Entry-level dobře placené práce
Nejlepší platební Kariéra pro muže
Učitel Assistant Popis práce
Infekční onemocnění Specialist
Transplantační chirurg Plat
Lékařské Práce v Demand

Leave a Reply