US Job Růst Rises

Svět byl zasažen nejhorší hospodářské recese pár lety, a to vše začalo ve Spojených státech. Kolem 7 milionů pracovních míst bylo ztraceno, něco, co je prakticky nevratné. Ale věci jsou opravdu hledají se nyní, a zdá se, že to nejhorší je za námi. Minulý měsíc vidělo největší americkou nárůst počtu pracovních míst v posledních 3 letech. 162.000 pracovních míst bylo vytvořeno v měsíci, nejvyšší za dlouhou dobu, 3 roky, byl přesný. Americké ministerstvo práce uvedl, že tvorba nových pracovních míst vyskočil dramaticky v posledním měsíci, po mnoha měsících ztrát, ale to stále není dost, aby pozitivní dopad na míru nezaměstnanosti, která stála ještě na úrovni 9,7%. To bylo ještě pod očekáváním, které byly, že míry nezaměstnanosti prozatím 9,7%, ale asi 184.000 pracovních míst je vytvořeno.

Americké ministerstvo práce uvedl ve svém prohlášení, v březnu, byl počet nezaměstnaných osob se změnila jen málo na 15 milionů a míra nezaměstnanosti zůstala na úrovni 9,7%. Bílý dům také vypadal trochu ulevilo a řekla ekonomika byla opravena. Christina Romer, horní ekonomický poradce prezidenta Baracka Obamy, řekl, dnešní zpráva o zaměstnanosti ukazuje pokračující známky postupného uzdravení trhu práce. Bude to trvat trvalé, výrazný růst zaměstnanosti, aby se nezaměstnanost dolů. Další cílené akce s cílem urychlit soukromého sektoru vytváření pracovních míst jsou kriticky nezbytné pro zajištění rychlejší, rozšířené využití.

Ale existují vážné varovné faktory nemůžeme ignorovat. Still 1 z 10 Američanů nejsou schopni najít si práci, něco, co je třeba se podíval do velmi pečlivě. Ministerstvo práce také dodal, že počet Američanů, kteří neměli zaměstnání za posledních 27 týdnů zvýšil o 4,14,000, a nyní dosáhl 6.500.000 jednotlivce.

Konečně, bude akciový trh reakce může být známa pouze v pondělí, jak se věci jsou uzavřeny na Velký pátek velikonoční víkend-.

Základní Učitel Plat
Příklady Kariéra objektivní
Oční technik Plat
Medical Careers Seznam
Nejrychleji rostoucí Careers 2012
Webmaster Plat
Computer Operator Popis práce
Dobrý Careers Po vojenské službě
Hosteska Popis práce
Pojištění pro případ nezaměstnanosti
Dobře placené práce s NO fakulta

Leave a Reply