Výběr kariéra

Středoškolští studenti by jistě byli konfrontováni otázkami o kariéře, které se chystáte zvolit, by rodinu, přátele a příbuzné. Zatímco někteří mají rychlé odpovědi na tyto dotazy, jsou mnozí, kteří ještě nemají žádné ponětí o tom, co se bude dělat v budoucnosti. Kromě toho, tam by bratranci a příbuzní bombardovat je s návrhy o kariérní možnosti, že by si měl vybrat. Někdy, vzhledem k příliš velký tlak ze strany rodičů nebo v důsledku záměny, studenti zabírají kariéru, která zajišťuje vynikající peněžní vyhlídky, aniž by si uvědomil, zda mají zájem o ně. Taková rozhodnutí by s největší pravděpodobností vedlo k nespokojenosti v práci, kde osoba nemusí být schopen využívat práci vůbec. Aby se předešlo takovým situacím, je nesmírně důležité přemýšlet a zkoumat také o různých kariérní možnosti, že jeden zjistí zajímavý.

Kariéra Cesta Plánování
Základní kritéria pro výběr kariéru by být dovednosti, které máte u sebe. Například, pokud máte dobré psaní, pak kariéra tvůrčího psaní by bylo dobré pro vás, jinak pokud si dobře v přírodních vědách a matematice, by kariéru v inženýrství je skvělá kariéru. Jak máte dobré znalosti v těchto oblastech, určitě byste měla zájem kariéry, které by vám pomohou v poznávání své schopnosti a nadání.

Prvním krokem k výběru profesní dráhy je plánování. Plánování kariéry je proces, kde si projít řadou možností, které máte. Zde můžete také využít pomoci v kariéře poradce, který by vám pomohl v odfiltrování kariérní možnosti, že by se vám vyhovují. Aptitude nebo osobnostní test by také pomoci určit kariéru, která by odpovídala vaše dovednosti nejlepší.

Pokud máte konkrétní kariéru v mysli, můžete dělat stáž nebo práci na částečný úvazek v této oblasti, aby se ujistil, zda chcete pracovat v takové situaci. Mnohokrát tyto práce slouží jako oko otvírák, kde mnoho lidí si uvědomili, že to není práce pro ně znamená. Nicméně, existuje mnoho dalších, kteří si vzali jako velkou zkušenost, kterou pomáhal jim v jejich budoucí vzdělání a kariéry.

Seznam možnosti kariéry
V dnešním světě existuje celá řada pracovních příležitostí, které lze vybrat. Zde uvidíme několik příkladů.

Lidské zdroje: lidské zdroje, kariéra se stala hodně hledal po práci mnoha absolventů. Role manažera lidských zdrojů je získávání zaměstnanců ve společnosti, rozvíjet a udržovat firemní politiky, hodnotí výkonnost zaměstnanců, působí jako spojovací článek mezi zaměstnanci a společností, atd. vzděláním vyžaduje, aby se stal personalista je magisterský titul v oboru lidských zdrojů. Nicméně, více než míra, nejdůležitější dovednosti potřebné, aby se stal výkonným HR / manager je dobré komunikační schopnosti.

Medicína: Pole medicíny je považována za velmi prestižní kariéru. Lidé, kteří se zajímají o biologii a matematice si vybrat kariéru v medicíně. Medicína je obrovská aréna, kde může pracovat jako lékař, zdravotní sestra, atd. medicína je oblast, v níž se člověk dostane jistotu zaměstnání, jak lékaři a zdravotní sestry by být vždy v poptávce. Nicméně, to je práce, která zahrnuje řadu povinností a vyžaduje, aby lidé mají schopnost dělat rychlá a důležitá rozhodnutí.

Marketing: V posledních letech, marketing se stává hodně hledal po kariéře. Chcete-li zvolit kariéru v oblasti marketingu, jeden by měl mít výborné komunikační dovednosti, jak je odpovědnost na trh profesionální podporu produktů a služeb. Marketing jako kariéru slibuje velký růst a vývoj, pokud osoba je připravena tvrdě pracovat.

Další pracovní příležitosti patří strojírenství, módní návrhářství, Web Design, žurnalistiky, učení, atd. Kromě těchto, tam je mnoho lidí, kteří převedli své záliby a zájmy v kariéře. Například, pokud máte rádi navrhování oblečení pro sebe a své přátele, pak kariéru v módní návrhářství by bylo dobré pro vás, jinak byste naleznou pořádání večeří nebo narozeniny strany doma jako zábavu, pak jako kariéru v události plánování by pro vás nejlepší.

Volba povolání je určitě důležitý úkol, který by určil celou budoucnost. Každá práce vyžaduje tvrdou práci pro osoby se stát úspěšným, navíc v případě, že práce je ten, který vás vzrušuje, pak budete jistě objeví jako vítěz.

Jak se stát Home Inspector
Kariéra, že Matematiku používat každodenní
Computer Technician Popis práce
Hydrolog Plat
Nejlepší Careers pro introverty
Top Ten Nejvyšší placených pracovních míst v Americe
Seismolog Plat, seismologie je studium na Zemi pomocí pokročilých geofyzikální nástroje pro monitorování činnosti zemětřesení a seismických vln. Seismolog plat je docela lukrativní za to, že někteří z nich vydělávají více než 100.000 za rok. Pokud vás zajímá, co je seismolog, dobře na rozdíl od všeobecného přesvědčení seismolog nelze předvídat zemětřesení, studují vznik a šíření seismických vln v geologických materiálech. Věda seismologie je značně nový s technologií používanou pro sledování seismické aktivity, která sahá až pouhých 100 let. Je to velmi zajímavá oblast práce, protože provádějí řízené exploze sledovat zvukové vlny v geologických materiálech. Seismologie je obor geofyziky a lidé, kteří chtějí, aby se jejich kariéry v této profesi potřebují mít dobré matematické a analytické dovednosti, jak práce je hlavně o interpretaci měření a vědecké údaje.
Lékařské Práce z domova
Medical Examiner Plat
Návrh Writer Popis práce
Kreativní Careers To dobře zaplatí

Leave a Reply