Vysoké Platební Kariéra v poptávce

Současná generace teenagerů, vysokoškoláků a lidí v produktivním věku jsou poškozeny na výběr, pokud jde o pracovní příležitosti. Skutečnost, že se jedná o věk příležitostí může být dokonale ilustrovaný velkým počtem jedny z nejvyšších platebních kariéry, které vyžadují akademickou kvalifikaci, stejně jako slušný počet dobře placených kariéry bez titulu! Pojďme se podívat na některých z těchto špičkových pracovních profilů, které jsou nabízené jako dobře placená profese a vidět to, co potřebují a nabídnout zájemcům, kteří touží po takové profily!

Top Platební Kariéra v poptávce

Projednání Níže jsou uvedeny některé z nejvíce vysoce placenou práci v poptávce! Kromě toho, že lukrativní možnosti kariéry v dnešní době, tento seznam kariéry, které platí štědře zahrnuje některé z nejlepších míst v poptávce pro budoucnost stejně! Podívejte se na následující vysoké placených možností profesního, že každý nováček nebo kariéra switcher musí vzít v úvahu při svém oboru specializace a zkušenosti!

Biochemik: To je velmi slibná kariéra pro studenty lékařské fakulty a patří mezi jeden z nejvyšších platících entry-level kariéru v oblasti medicíny! Ať už je to soukromé výzkumné firmy nebo vládních laboratoří, záloha a růst biotechnologie se otevřely nové dveře možností pro profesionální biochemiků a výplata je dobré podívat se na příliš! V průměru, může biochemik vydělá kolem 1 USD, 07, 000 ročně!

Investiční bankéř: Navzdory zotavujících ekonomických podmínek v důsledku recese následků, možnosti výdělku pro tuto práci profil je stále dost slibně! Ať už se připojit k investiční bankovní firma nebo otevřít si svůj vlastní poradenskou, můžete si vydělají v průměru o 1 USD, 10, 000 ročně v daném scénáři investičního trhu a za předpokladu, že máte titul MBA v oboru finance nebo jakýkoli podobný certifikaci od slušné ústavu a lady štěstí je beneficently připravena k vám!

Lékař: Zdá se, že kariéra v medicíně mít dort, pokud jde o výpis z vysoce placené zaměstnání v USA! Chirurg má potenciál vydělat průměrnou roční balíček 2 USD, 05, 000! Profil chirurga řadí vysoko v první desítce nejvyšších placených pracovních míst v Americe! Nicméně, tvrdá práce a dlouhé roky, které jdou do přípravy student medicíny na odbornost a odpovědnost chirurgie, aby peníze vydělané vyplatí všechnu těžkou práci a obětavost! Není divu, že je považována za jednu z nejprestižnějších a nejlépe kariéru v medicíně!

Software Engineer: IT boom má otevřít nové vyhlídky na počítače a software profesionálů! S vysokou poptávkou pro IT upgradation vedoucí mezinárodních softwarových projektů, profil inženýra počítačový software je jedním z nejvyšších placenou práci v současné době a do budoucna s průměrnou výdělku USD 102, 000 ročně!

Software Development: Rozvíjející se technologie vedla ke zvýšené potřebě pro automatizaci a přesnost v práci na počítači, administrativních a organizačních procesů! Každá organizace hledá způsoby, jak zdokonalit své produkty a služby nabídnout lepší hodnotu pro zákazníky s cílem přežít a překonat konkurenci. Z těchto důvodů, vývoj nového softwaru je potřeba na hodinu, a proto, vývojáři softwaru jsou ve vysoké poptávce. Při pohledu na současné trendy v odvětví, může být snadno předpovědět, že taková poptávka nebude ubývat v dohledné době! Možnosti výdělku je velmi atraktivní a v průměru, může software developer vydělá kolem USD 82, 000 ročně! To z něj činí jeden z nejlukrativnějších IT kariéry poptávky!

Porodník: Tato lékařská profil vede žebříček vysokých platebních kariéry pro ženy a je bezesporu jeden z nejlepších platebních kariéry pro ženy! Porodník má monstrózní průměrného výdělku potenciál USD 2, 00, 000 ročně. Kromě toho, profese je nepochybně ušlechtilá!

Psychiatr: Jeden z nejnáročnějších kariéru v klinické psychologie, je povolání psychiatra založený na empatii, důvěře a důvěře kromě akademické specializace! Slušné dost psychiatr může vydělat až průměrnou USD 1, 20, 000 rok! Kromě psychiatrie, tam jsou také některé velmi zajímavé profily a kariéra v psychologii s bakalářským titulem, který platí dobře a dávat dobré expozici v této oblasti!

Vysoké Platební Kariéra které nevyžadují stupeň

Výše uvedené profily jsou některé z nejlepších placených kariéry kolem, které vyžadují akademickou kvalifikaci a odbornou přípravu. Pojďme se podívat na některé z nejvyšších placenou práci bez míry, kterou lze udržet prachy válí v téměř stejně velkoryse jako některé z výše uvedených profilů!

Job Profile
Průměrný roční potenciál výdělku

Air Traffic Ovládání
USD 1,06,990

Management přepravy
USD 80, 000

Jaderného reaktoru Operator
78 USD, 000

Výtah Instalace a opravy
USD 72, 000

Gaming Floor Dohled
USD 70, 000

Sektor výroby
85 USD, 000

Ti byli někteří velmi lukrativní kariéry, s a bez stupňů!

Pracovní náplň uvedené v tomto článku jsou blog některé z nejvyhledávanějších a nejvyšší platebních kariéru v poptávce! Některé kariéry, jako jsou v oblasti medicíny, IT, jsou vzdělání a zdravotní péči také nabízený jako nejžhavější a některé z nejlepších kariéry pro rok 2012! Na základě vaší konkrétní oblasti akademického a profesního zaměření, vyberte kariéru moudře, takže rovnováhu mezi výdělku a uspokojení z práce. Pro ty, kteří hledají změnu kariéry, vaše předchozí pracovní zkušenosti spolu s obezřetným plánování kariéry je určitě, aby se vám místa! Přejeme vám vše nejlepší pro světlé profesní budoucnost!

Vysoké placená místa
Dermatolog Plat
Asistenční technologie práce
Seznam dobře placená místa
Počítačová síť technik Popis práce
Jak se stát Diplomat
Popis práce pro Executive Pastor
Vzrušující Jobs, že dobře zaplatí
Art Kariéra Seznam
Jak psát kariérních cílech
Proč je důležité College

Leave a Reply