Vysoké Platební Kariéra v poptávce

Současná generace teenagerů, vysokoškoláků a lidí v produktivním věku jsou poškozeny na výběr, pokud jde o pracovní příležitosti. Skutečnost, že se jedná o věk příležitostí může být dokonale ilustrovaný velkým počtem jedny z nejvyšších platebních kariéry, které vyžadují akademickou kvalifikaci, stejně jako slušný počet dobře placených kariéry bez titulu! Pojďme se podívat na některých z těchto špičkových pracovních profilů, které jsou nabízené jako dobře placená profese a vidět to, co potřebují a nabídnout zájemcům, kteří touží po takové profily!

Top Platební Kariéra v poptávce

Projednání Níže jsou uvedeny některé z nejvíce vysoce placenou práci v poptávce! Kromě toho, že lukrativní možnosti kariéry v dnešní době, tento seznam kariéry, které platí štědře zahrnuje některé z nejlepších míst v poptávce pro budoucnost stejně! Podívejte se na následující vysoké placených možností profesního, že každý nováček nebo kariéra switcher musí vzít v úvahu při svém oboru specializace a zkušenosti!

Biochemik: To je velmi slibná kariéra pro studenty lékařské fakulty a patří mezi jeden z nejvyšších platících entry-level kariéru v oblasti medicíny! Ať už je to soukromé výzkumné firmy nebo vládních laboratoří, záloha a růst biotechnologie se otevřely nové dveře možností pro profesionální biochemiků a výplata je dobré podívat se na příliš! V průměru, může biochemik vydělá kolem 1 USD, 07, 000 ročně!

Investiční bankéř: Navzdory zotavujících ekonomických podmínek v důsledku recese následků, možnosti výdělku pro tuto práci profil je stále dost slibně! Ať už se připojit k investiční bankovní firma nebo otevřít si svůj vlastní poradenskou, můžete si vydělají v průměru o 1 USD, 10, 000 ročně v daném scénáři investičního trhu a za předpokladu, že máte titul MBA v oboru finance nebo jakýkoli podobný certifikaci od slušné ústavu a lady štěstí je beneficently připravena k vám!

Lékař: Zdá se, že kariéra v medicíně mít dort, pokud jde o výpis z vysoce placené zaměstnání v USA! Chirurg má potenciál vydělat průměrnou roční balíček 2 USD, 05, 000! Profil chirurga řadí vysoko v první desítce nejvyšších placených pracovních míst v Americe! Nicméně, tvrdá práce a dlouhé roky, které jdou do přípravy student medicíny na odbornost a odpovědnost chirurgie, aby peníze vydělané vyplatí všechnu těžkou práci a obětavost! Není divu, že je považována za jednu z nejprestižnějších a nejlépe kariéru v medicíně!

Software Engineer: IT boom má otevřít nové vyhlídky na počítače a software profesionálů! S vysokou poptávkou pro IT upgradation vedoucí mezinárodních softwarových projektů, profil inženýra počítačový software je jedním z nejvyšších placenou práci v současné době a do budoucna s průměrnou výdělku USD 102, 000 ročně!

Software Development: Rozvíjející se technologie vedla ke zvýšené potřebě pro automatizaci a přesnost v práci na počítači, administrativních a organizačních procesů! Každá organizace hledá způsoby, jak zdokonalit své produkty a služby nabídnout lepší hodnotu pro zákazníky s cílem přežít a překonat konkurenci. Z těchto důvodů, vývoj nového softwaru je potřeba na hodinu, a proto, vývojáři softwaru jsou ve vysoké poptávce. Při pohledu na současné trendy v odvětví, může být snadno předpovědět, že taková poptávka nebude ubývat v dohledné době! Možnosti výdělku je velmi atraktivní a v průměru, může software developer vydělá kolem USD 82, 000 ročně! To z něj činí jeden z nejlukrativnějších IT kariéry poptávky!

Porodník: Tato lékařská profil vede žebříček vysokých platebních kariéry pro ženy a je bezesporu jeden z nejlepších platebních kariéry pro ženy! Porodník má monstrózní průměrného výdělku potenciál USD 2, 00, 000 ročně. Kromě toho, profese je nepochybně ušlechtilá!

Psychiatr: Jeden z nejnáročnějších kariéru v klinické psychologie, je povolání psychiatra založený na empatii, důvěře a důvěře kromě akademické specializace! Slušné dost psychiatr může vydělat až průměrnou USD 1, 20, 000 rok! Kromě psychiatrie, tam jsou také některé velmi zajímavé profily a kariéra v psychologii s bakalářským titulem, který platí dobře a dávat dobré expozici v této oblasti!

Vysoké Platební Kariéra které nevyžadují stupeň

Výše uvedené profily jsou některé z nejlepších placených kariéry kolem, které vyžadují akademickou kvalifikaci a odbornou přípravu. Pojďme se podívat na některé z nejvyšších placenou práci bez míry, kterou lze udržet prachy válí v téměř stejně velkoryse jako některé z výše uvedených profilů!

Job Profile
Průměrný roční potenciál výdělku

Air Traffic Ovládání
USD 1,06,990

Management přepravy
USD 80, 000

Jaderného reaktoru Operator
78 USD, 000

Výtah Instalace a opravy
USD 72, 000

Gaming Floor Dohled
USD 70, 000

Sektor výroby
85 USD, 000

Ti byli někteří velmi lukrativní kariéry, s a bez stupňů!

Pracovní náplň uvedené v tomto článku jsou blog některé z nejvyhledávanějších a nejvyšší platebních kariéru v poptávce! Některé kariéry, jako jsou v oblasti medicíny, IT, jsou vzdělání a zdravotní péči také nabízený jako nejžhavější a některé z nejlepších kariéry pro rok 2012! Na základě vaší konkrétní oblasti akademického a profesního zaměření, vyberte kariéru moudře, takže rovnováhu mezi výdělku a uspokojení z práce. Pro ty, kteří hledají změnu kariéry, vaše předchozí pracovní zkušenosti spolu s obezřetným plánování kariéry je určitě, aby se vám místa! Přejeme vám vše nejlepší pro světlé profesní budoucnost!

Top Platební Jobs přímo z vysoké školy
Nejvyšší placené zaměstnání,
Nejlepší Placené Profese
Kariérové ​​poradenství
Nejlepší Dočasné Jobs
Pracovních míst, která dobře zaplatí
Různé Politologie Careers
Zookeeper Popis práce
Základní Učitel Plat
Most Dangerous Jobs
College profesor Plat

Leave a Reply