Vysoký plat Kariéra

Při výběru zaměstnání, plat faktorem se stala nejdůležitější a to i více než pracovní profil a možnosti postupu. Náklady na bydlení roste rychle a žít dobrý život a těšit se z vysoké životní úrovně, musí být zisk jít až příliš. Nicméně, faktem je, že ne všechna pracovní místa může zaplatit více než 100.000 dolarů ročně. Seznam vysokých platových kariéry zveřejněných lidských pracovních útvarů a vládních úřadů může sloužit jako perfektní průvodce pro mladé absolventy a poštovní absolventy vědět o nejlepších kariéry v roce 2012. Co všichni kandidáti by si měl uvědomit, že konkurence na tyto práce by být divoký, a tudíž získání správné dosažené vzdělání a pracovní zkušenosti, je nutností. Níže jsou uvedeny některé další vysoké platové kariéry dávat pozor.

Nejvyšší placených pracovních míst

Lékaři
Mezi vysokými platy kariéry, práce chirurga patří první. Vyhlídky kariérní růst za lékaře je naprosto geniální, s velmi specialisté vydělávat více než 300.000 dolarů ročně. Téměř všechny specialisté příkaz hezký platy v soukromém běží nemocnicích. Poptávka po službách těchto zdravotnických pracovníků je poměrně vysoká, a to je věřil ke zvýšení v době přijít. Tohle je určitě jeden z nejlepších nemocničních pracovních míst dnešní době.

Generálních ředitelů
Vrcholových řídících pracovníků mají důležitou odpovědnost vidět den-to-denní fungování společnosti, které pracují palců CEO dohlíží všechna oddělení jeho firmy a přijme příslušná rozhodnutí zvýšit svou ziskovost. Obecně platí, že vrcholových řídících pracovníků jsou průchozí outs slavných obchodních škol po celém světě. Výkonný plat může být v rozmezí od $ 100,000 300.000 dolarů ročně. Tyto vysoce umístěné odborníci dostávat zajímavé bonusy, náhrady a požitky, které mohou převzít platů postavu daleko nad rámec jiných profesí. Práce CEO je jedním z nejlepších kariéry v Americe, které si můžete vyzkoušet na.

Obchodní a finanční analytici
Obchodní a finanční analytici jsou také mezi vysokými platy kariéry zvažuje oživení v americké ekonomice v posledních několika měsících. Finance pracovních míst bude nabízet konkurenční platy v příštích dnech podle názoru vedoucích ekonomů. Obchodní a finanční analytici analyzovat různé obchodní příležitosti, rizika v oblasti investic a dát efektivní návrhy na vedení. Obchodní analytici pracující pro velké multi-národních korporací může vydělat něco mezi $ 70,000 k $ 150,000 na rok plus pobídek. To je určitě jedním z horkých kariéry pro příštích 10 let.

Software Profesionálové
Kariéry pro softwarových profesionálů jsou vysoké platové kariéry kvůli zvýšené objednávky pro softwarové společnosti působící v různých oblastech. Vývojáři softwaru a softwaru testery jsou najímáni ve velkých množstvích jako jejich schopnosti pomáhají společnostem chytit více práce od mezinárodních klientů. Software profesionální platy bude do značné míry záviset na počtu odpracovaných let praktických zkušeností, umístění zaměstnání a typu zaměstnavatele. Dobře zkušený a vyškolený softwarový inženýr může vydělat něco mezi $ 65,000 k 140,000 dolar ročně.

Piloti
Piloti mohou být zahrnuty i do seznamu vysoce placených profesionálů. S stability přichází do odvětví letecké dopravy a zvýšení počtu cestujících v letecké dopravě, mohou piloti těšit na světlé kariéru s dobrými možnosti postupu a vyšší plat. Piloti pro přední letecké společnosti může vydělat něco mezi $ 60,000 130.000 dolarů ročně. Piloti vrtulníků jsou také mezi nejlépe placených profesionálů v odvětví letecké dopravy.

Některé Více Vysoké Platební Careers

Zde je seznam některých více nahoru placenou práci:
právníků.
Zubaři
Inženýři údržbu letadel
Řídící letového provozu
Personalisté
Výzkum vědců

To byly některé z možností pro vysoký plat kariéru. Chcete-li uspět v těchto kariéry, budete potřebovat skutečný zájem o ně a schopnost pracovat tvrdě a zvýšit své znalosti průběžně. Všechno nejlepší!

Nejvyšší Platební dělnických profesích
Rekreační terapeut Popis práce
Medical Data Analyst Plat
Jak se stát detektiv
Kariérní cíle pro učitele
Budoucí práce v Americe
Podivné Jobs
Nejlepší Lékařské Kariéra pro budoucnost
Nejlepší IT Jobs v roce 2012
Census Bureau Jobs
Kariéra Zkouška pro studenty střední školy

Leave a Reply