Web Developer Popis práce

Tam mnoho pracovních míst v oblasti informačních technologií (IT) průmysl, a kariérní vývoj webových aplikací je jednou z nich. Jak název napovídá, vývoj webových aplikací profesionál se stará o webové stránky a on-související databázové systémy společnosti je zaměstnán v, nebo klient pracuje pro.

Popis práce

Povinnosti a odpovědnost z velké části záviset na zaměstnavatele a předpoklady projektu. Pokud zaměstnavatel právě začal založit svůj podnik, bude webový vývojář odpovědný vyvíjet nové webové aplikace a technologie pro svého zaměstnavatele. S cílem rozvíjet nové internetové aplikace pro společnost, bude muset používat různé typy balení a přizpůsobené podpůrných aplikací. Spolu s vytvářením webových stránek, on bude také předána povinnosti rozvoj systémů pro správu databází na internetu, které by měly schopnost pro uložení značného množství dat. Má zajistit, aby konstrukce a vzor vyvinutý internetových stránek je podle požadavků zaměstnavatele, pokud jde o grafiku, efekty, animace, funkčnost a funkcí.

Může být některé situace, kde by webový vývojář být zaslána zaměstnavatelem k práci pro klienta, který požaduje vývoj webových služeb. Tady, on musí nejprve podrobně diskutovat s klientem o jejich požadavky a očekávání od projektu. On potřebuje sdílet své návrhy na lepšit kvalitu webových stránkách se rozvíjet. Má také zajistit, o pořadí na webové stránky, které mohou být zlepšeno s procesem známým jako Search Engine Optimization (SEO). Web developer je zodpovědný za udržení kvality webových stránek a přidávat k němu za což je více informativní. Po stránky je vyvinut, on je má vést podrobné záznamy o jeho technické výkonnosti a fungování s webovým serverem. Pokud uvažujete o entry-level popisu práce, to se skládá hlavně z prochází na školení při zaměstnání a hodnotila pro učení více o vývoji webových aplikací.

Rozsah platu

Stejně jako v jakékoli jiné profesi, platové rozpětí závisí na úrovni odborných znalostí a zkušeností s klienty dříve pracoval. Entry-level vývojáři mohou získat roční plat ve výši přibližně 30.000 amerických dolarů na $ 45,000. Nicméně, může být tento plat rozsah se liší od zaměstnavatele pro zaměstnavatele. Ti, kteří s jedním ke čtyřem rokům praxe může dostat plat kolem 39.000 dolar na 56.000 amerických dolarů ročně. U některých dalších let zkušeností ve webovém vývoji, je zde šance dostat povýšen na pozici projektového manažera nebo web Development Manager.

požadavky.

Pro stát webový vývojář, musíte se dobře vyznají v různých programovacích jazycích a aplikací, které jsou vyžadovány v portálu projektování a rozvoje. Některé z těchto základních jazyků a software jsou HTML, XML, Java, C + +, C #, Perl, VBScript, PHP, JavaScript, DOM, CSS, Visual Basic. NET, Photoshop, Flash, Dreamweaver, Paint Shop Pro, atd. Pro získání přístupu do tohoto pole, to není povinné, že byste měli mít vzdělání. Pouze požadované technické dovednosti jsou potřebné pro vyniká v této oblasti.

To byla nějaká informace o popisu práce. Tam může být mnoho více povinností a odpovědností, že web developer Možná budete muset provést, což obvykle závisí na požadavku projektu se pracuje.

Dermatologie jako kariéru
Gastroenterolog Plat
Přenos Colleges
Nejrychleji rostoucí Careers 2012
Jak se stát Soukromý detektiv
Úlohy, které vyžadují cestování po celém světě
Dobré výběru povolání pro muže
Most Odměňování práce
Nejlepší univerzity ve světě
Top Kariéra v poptávce
Ztráta Zmírnění Specialist

Leave a Reply