Zábavné Kariéra, že dobře zaplatí

Ne každý má dlouhé hodiny u jejich pracovního stolu, ale jsou často nuceni se tam jen proto, že práce platí dobře. Takže co se stane, když najdete práci, která je tak mnohem zábavnější, dost možná vám nával, že jste vždy chtěli, stejně jako platí brilantně? Existuje nespočet zajímavých kariéry, které platí i pro výběr z těchto dní. Ty, které vás udrží obsazené, aniž se budete cítit, jako byste byli ve vyježděných kolejích. Již od zábavných kariéru v obchodě na pole, jako je vinařství, či dokonce rozhodnutí, které se sommelier, seznam je nekonečný. Ve skutečnosti, některé z nejvyšších placenou práci jsou nejméně klišé ty! Zde je několik možností, které můžete chtít podívat do.

Zábavné Kariéra, že platit hodně

Šéfkuchař
Jste jedním z těch lidí, kteří těší krmení, stejně jako si můžete vychutnat jíst? Jednoduše řečeno, jste jídlo milence? Pokud vaše odpověď zní ano, a jídlo je opravdu to, co máte rádi, tak proč ne, aby to na plný úvazek milostný románek? Není lepší profil zaměstnání na světě, než strávit každou minutu dne dělat to, co jste zbožňují. Výhodou s kariérou, jako je to, že si můžete nechat své tvořivosti a fantazii volně běhat. Na každém kroku na cestě, ze složek zapojených do vaření posledních bitů použitých jako koření, není konec, jak byste mohli nechat své tvořivosti. Výhodou volbu povolání jako takový je to, že budete mít nikdy nudit v práci. Obecná hierarchie následuje pro kuchaře, je:
Šéfkuchař (také známý jako Chef kuchyně de)
Sous Chef
Pobočník (obecně Sous Chef)
Pečivo Chef
Řádek Cooks
Chef de Garde manažer

Plat: Co si vydělat je většinou závislá na vaší hlavě. Jako šéfkuchař si mohl vydělat zhruba 55.000 dolarů – 90.000 ročně. Sous-chef může vydělat 35.000 dolarů na 55.000 dolarů. Výkonné cukrář plat může pohybovat od $ 45.000 až 70.000 dolarů, zatímco linka Cook může kolem $ 20,000 – 30,000.

Návrhář interiérů
Cítíte nutkání předělat špatně zařízený pokoj, protože jste velmi jisti, že jediný způsob, jak místnost bude vypadat dobře, je-li to byli požehnáni váš kouzelný? Interiér projektování je pravděpodobně to, co byste měli dostat do. Zábava a živé oblasti práce, to vám umožní dostat se do kontaktu s vaší tvůrčí straně jako nikdy předtím. Můžete si pohrát s barvami a látkami v mnoha směrech. S řadou barev a textur, které máte k dispozici, máte velké plochy se používají jako plátno! Tato volba je dobrá třeba považovat za zábavné kariéry pro ženy.

Plat: Základní Průměrná mzda, která by mohla očekávat ročně je zhruba 40.000 dolarů. Nicméně, může let zkušeností vám pomůže přinést dokonce až 85.000 dolarů ročně

Setkání / Event Planner
Pokud víte, že máte smysl pro plánování akcí a to tak často pro sebe nebo rodinu a přátele, můžete snadno dostat do akce plánování, protože je to jeden z těch zábavných kariéry, která se vyplácí hodně. Jaký lepší způsob, jak vydělat nějaké peníze, že jo? I když, jak zábavné práci, jak to může zdát, plánování akcí, zvláště když udělal pro někoho jiného, ​​vyžaduje ohromnou organizaci a trpělivost. Nemůžete zapomenout, že i když máte prostor k tomu, jak je libo, je to váš klient, který musí být splněny, takže není možné přesně jít všichni ven se svými nápady. Klíčovým faktorem třeba mít na paměti, je, že celá sada až musí odrážet svého klienta osobnost, ale možná s vaším podpisem styl.

Plat: Věřte tomu nebo ne, pracuje jako setkání nebo události plánovač může znamenat dobré peníze. Průměrný roční plat pro takové plánování se pohybuje kolem 55.000 dolarů. Další výhodou je součástí tohoto pole je to, že jak čas postupuje, a získáte více zkušeností a vybudovat své klientelu, působí jako konzultant znamená slibnější plat v budoucnu.

Chocolatier
Už jste někdy slyšeli rčení Zapomněli lásku … Raději bych spadnout do čokolády? No, pokud máte pocit, stejným způsobem, možná byste se měli obrátit sami na cesty Chocolatier. I když je třeba si být jisti, že jste ochotni přijmout, že riziko dostat dost čokolády, stejně jako byli ochotni se ho vzdát. Obecný trend těchto pracovních příležitostí je zřejmé. Čím více budete pracovat kolem čokolády, tím méně si to jíst. Tak jo, je-li riziko jste ochotni přijmout, jděte do toho.

Plat: Musíte vědět, že to není opravdu začít velký, průměrný roční plat je kolem $ 20,000. I když, na Godiva a rád, může být top-notch chocolatier přinést pro vás neuvěřitelných 90.000 dolarů na 100.000 dolarů ročně! Roční příjem je údaj sám, že je to určitě jeden z těch zábavných možností. Takže, pokud víte, že jste špičkový Chocolatier a může vydělat velké peníze, co ti brání?

Sommelier
Představte si, že je tak intimní s víny a vše s ním spojené, které můžete udělat kariéru z toho. Nebylo by to být fascinující poradit lidem o různé druhy vína, které jeden párů i s určitým druhem potravy, co skladovací teplota pro některá vína by měla být, a že všechny dobré věci. To je přesně to, co je sommelier je vše kolem. Nemylte se však, pracuje jako sommeliér není vtip. To vyžaduje obrovské znalosti. Jediný možný způsob k získání tento druh znalostí je tím, že navštěvuje třídy a složení zkoušky, pokud jde o to samé.

Plat: Jako sommelier, můžete očekávat, že roční střední plat kolem 50.000 dolarů, i když by bylo vhodné mít alespoň 3 roky praxe v oboru, nebo dokonce dalších souvisejících oborů.

Sládek
Pokud máte rádi pivo, a může pracovat s nuancí výroby piva, možná byste mohli dát to výstřel, protože to je přesně to, co sládek dělá. On dělá pivo! V žádném případě byste měli oklamat sami sebe do podezření, že je to snadné, nebo slavná práce ačkoli. Věř mi, pití všude, že pivo je tak jednodušší, než těžkopádný práci při vytváření jej. Takže jestli opravdu chceš dostat do procesní části dělat to, určitě se opravdu musí milovat pivo. Jsem si jistý, jestli se ptáte žádný sládek o své práci, první věc, kterou bych Vás informovat o tom, je fakt, že je náročné na pracovní sílu, a není tak atraktivní, jak byste chtěli věřit. Takže, budete určitě potřebovat, aby se ujistil, můžete zvládnout všechno, co přichází s územím, “coz území, zda je velký. Zajímalo by mě, ale pokud pracuje jako sládek je stejně špatné jako pracuje jako Chocolatier … Myslím, že kolem tolik piva může udělat dost o tom?

Plat: s pevným základem chemie a biologie, která je prostě lepší, to není povinné, může dobrý sládek vytáhnout na přibližně $ 40,000 k $ 50,000 ročně, spolu s dalšími výhodami.

Vinař
Vaše vlastní vinice není zcela nezbytným předpokladem, aby se stal vinař. Často známý jako vinařem, můžete také spíše jednoduše starat o podnikání, které patří někomu jinému, a dosáhnout stejného titulu. Fancy, není to?

Plat: Dostanu se k ní aniž by jej opustila na vaší fantazii. Zpracovateli v roční výdělek mohl jít celou cestu až kolem 90.000 dolarů ročně!

(Poznámka: Výše ​​uvedené platy jsou přibližné hodnoty a mohou se lišit dle zkušeností a umístění.)

Nejste spokojeni s výše? Chcete více kariéry, které platí dobře a jsou zábavné. Doufám, že tento seznam je vám pomohla alespoň trochu, a že nemusíte pustit z dobrých pracovních příležitostí, které přicházejí do cesty. Všechno nejlepší!

Top Kariéra v Americe
Chirurg Popis práce
Úlohy, které vyžadují cestování po celém světě
Asistenční technologie práce
Góly v kariéře: Příklady profesních cílů
Kreativní Careers To dobře zaplatí
Nejlepší Kariéra v medicíně
Kariéra Aptitude test
Top 10 Práce v Demand
Transplantační chirurg Plat
IT technik Plat

Leave a Reply