Základní pracoviště dovednosti pro College grady

Přechod ze školy do zaměstnání, je masivní a může být docela zastrašující. Přesun z chráněného života ten, který vás nechá starat se pro sebe vyžaduje, abyste se vyrovnat s mnoha změnami najednou. Samozřejmě, že může mít pracoval v minulosti, ale nyní se očekává, že některé profesionality svým způsobem práce, a rozvíjet dovednosti, které Vám pomůže přesunout do lepší pozice v životě. Mnoho organizací najít vysoká škola grads připraven na pracovišti, což je při jejich self-esteem obdrží obrovský bití, a oni se ocitnou nehodný jakoukoli práci. Nicméně, může pracovat na určité dovednosti hned od začátku pomůže zmírnit této rány a celý proces trochu hladší. Zde budeme diskutovat o základní pracoviště dovednosti, které vysoké školy grady měly za úkol vypracovat nebo vlastnit. Podívejte se.

Pracovní Dovednosti, které každý College Student musí

Každá práce musí vás mít určité dovednosti, které vám pomohou provést ji jak nejlépe umíte. Pamatujte si, že všichni zaměstnavatelé hledají profesionalitu od svých zaměstnanců. Dokonce i když jste na pracovní síly, může vám být poskytnuta krátkou dobu, jak modelovat Váš pracovní styl založený na tom organizace, to neznamená, že budete muset navždy naučit. Musíte být rychlý a efektivní být si všiml a uznána v práci.

Jazykové a komunikační dovednosti
Jazykové a komunikační dovednosti jsou testovány ještě před vás najal. Způsob, jakým budete mluvit při pohovoru, jsou svým způsobem psaní, pokud je písemný test, a vaše řeč těla vše zkoušeno při pohovoru sám. I když jste byli schopni ovládat váš text zkratky a slang v rozhovoru, jak dlouho hodláte pokrýt až na práci? Musíte se naučit mluvit dobře anglicky a psát s příslušnou pravopisu, gramatiky a interpunkce. Dokonce i když se zasláním krátký e-mail kolegovi, ujistěte se, že psát celá slova a učinit z něj tak profesionální, jak je to možné. Sdělení rovněž zahrnuje poslech, stejně jako předávání zpráv na ostatním. Pro tento, dělat si poznámky, pokud je to nutné, klást otázky vyjasnit, zda jste důkladně chápat zprávu, a dávejte pozor na slova, která byla namáhaných na. To vám pomůže komunikovat zprávy efektivně a bude pracovat ve váš prospěch.

Technologické dovednosti
Znalost základní použití počítačů a technologií se očekává od všech univerzitní grady. Budete vyškoleni používat specifické firemní software, ale nezapomeňte, že žádná organizace, která funguje bez použití technologií. Ujistěte se, že jste alespoň vědoma použití MS Office a internetu jako jsou vaše základy. Tento technologický znalosti mohou pak být použity i pro základní zaměstnání, jako jsou plánování, a další důležité úlohy, jako Pokročilé prezentací.

Produktivní myšlení
Můžete se najala na juniorský úrovni a jsou uvedeny světské úlohy, dokud něco velkého přijde. Tak co? Nejste jít ukázat, jak produktivní jste? Jste nenechá vaše organizace vědět, že jste jako schopný myslet produktivně a out-of-the-box, jak jsou? Nejste dostaneme příležitost to udělat. Musíte chytit tyto příležitosti, kde si můžete diplomaticky návrhy, které budou použity, a bude si vás ostatní všimnou. Navíc, produktivní myšlení také točí kolem efektivní využívání zdrojů. Pokud to je to, co si myslíte, že v, ujistěte se, že prezentovat efektivně ji.

Schopnost práce bez pomoci
Every grad škola je krmeni pouze v prvních dnech poté, co byl najat. Poté, se očekává, že vzít příkazy a zpracovávat je vhodným způsobem. Musíte ukázat svou nezávislost nebo vaši schopnost pracovat bez pomoci při práci v každé organizaci. Porozumění svobodu rozhodovat a využít ji efektivně, ale ujistěte se, že stát při každém rozhodnutí, které provedete. Schopnost pracovat bez pomoci je spojeno s produktivní myšlení. Kombinovat dva a ocitnete se vysoce ocenil v rámci pracoviště.

Vedení dovednosti
Jste ochotni postarat se o svou práci? Jste ochotni vést skupinu dalších kolegů vůči úspěšnému dosažení cíle? Zaměstnavatelé očekávají i čerstvé vysokoškolské grads vlastnit základní vůdčí schopnosti. Vedení je důležitým aspektem základních manažerských dovedností člověk očekává, že mají. Vedoucí musí pochopit význam týmové práce a skutečnou práci vůdce. Vedoucí neukládá rozhodnutí; ona / on dělá, že každý názor je náležitě respektovat a konečné rozhodnutí je dosaženo prostřednictvím zdravé komunikace mezi skupinou. Co je důležité, je to, že byste neměli váhat, když stejně další zodpovědnost, a měli byste mít víru v sebe, aby mohl vést skupinu k úspěchu v rámci organizace.

Otevřenost Změna
Jak přizpůsobit se máš? Můžete změnit své způsoby, jak sloučit do těch organizace? Jak již bylo zmíněno, dostanete určité množství času zpočátku přizpůsobit sami. Tentokrát musí být použita efektivně a měli byste být schopni pracovat na základě organizace požadavky také. To neznamená, že nemůžete mít jedinečnou pracovní styl. Znamená to pouze, že tento styl by neměl jít proti pravidlům stanovených organizací. Jednoduše řečeno, by zavedení nových metod práce se pozitivně přijali a prováděny nejdříve.

Pracoviště Vztah Development
Podpora zdravé pracovní vztahy na pracovišti je velmi důležité, zda máte na práci v týmu, jako vůdce, nebo nezávisle. Musíte být přijat svými nadřízenými kolegy, a podřízenými, stejně jako být schopen přijmout se vším, co mohou nabídnout. Dále máte být schopni vytvořit si zdravé vztahy s lidmi, kteří mají sílu změnit průběh své kariéry, jako je přímým nadřízeným. Není mnoho věnovat pozornost tomuto aspektu, ale nikdy nevíte, jak jeden člověk může změnit celý váš kariéru, což je důvod, proč byste měli respektovat každý vztahu mezi vámi a navázání na pracovišti.

I když nemusí být vynikající v každém aspektu, je důležité, že vlastníte každou z výše uvedených pracovišť dovednosti v dostatečném množství, aby prokázal, že jste schopni se učit a převzetí dalších povinností. Také si pamatuji, že se bude pokárala nebo seřval, pracoviště může být někdy brutální. Nicméně, je třeba tyto překážky být vnímána jako dočasné selhání, která posílí vás k lepším výkonům v budoucnosti. Být schopen učit se ze svých chyb je dovednost, že všichni kolem vás určitě ocení. Vydrž, a viděli vaše budoucnost zářit jasně, když si kultivovat a využívat tyto dovednosti.

Typy zdravotnických povolání
Jak vybrat svou kariéru
Vysoké Platební Stres Volná místa
Kariéra Cíle Prohlášení Příklady
College Granty
Plavčík Popis práce
Dobře placená místa bez vysokoškolské vzdělání
Jak se stát učitel na základní škole
Co Kariéra co nejvíce peněz?
Online Pracovní příležitosti pro učitele
Učitel na základní škole

Leave a Reply