Základní Učitel Plat

Výuka je opravdu ušlechtilá profese. Předáváním znalostí v myslích, které jsou hladoví být vzděláván, učitelé opravdu národu laskavost vzdělávání svých masy a pomáhá jim zvýšit v životě pomocí jejich vzdělání produktivně. Základní školy jsou, kde je základní znalost předán děti tam.

Učitele balíček

Nyní, plat balíček závisí na řadě faktorů, jako je například profilu svého zaměstnavatele (ať už je to velký, slavný škole nebo ne), vaše zkušenosti při vyučování a dalších lákadel a výhod spojených s vaší prací.

Roční střední plat pro základní učitele ve Spojených státech v dubnu 2010 byl USD 40.332. Takže, když se jedná o průměrný plat, mohou tato čísla lišit v závislosti na pracovních podmínkách. Například, statistiky ukazují, že učitel se zkušenostmi s více než 20 let si vydělá elementární učitelů plat o téměř 70.000 USD ročně. Ale jak jsem řekl, může tato hodnota být projednány na základě výše uvedených faktorů. Koneckonců, číslo dorazil, to je statistika, a může být pouze tak správné.

Popis práce

Za prvé, učitelé základních škol jsou v-obvinění z rámování učební plán pro den a za rok. Musí mít znalosti o všech předmětech, které jsou zahrnuty do učebních osnov základních škol, jako je angličtina, společenské vědy, matematika, umění a řemesel a tělesné výchovy. Mají také připravit materiály pro třídy předem. Jsou rovněž pověřena prací vedení evidence studentů a při doučování pro ně, v případě potřeby.

Kromě toho, základní učitel také musí sledovat pokrok studentů, se třídy testy a dát požadovanou zpětnou vazbu k rodičům a studentů. On nebo ona má také nahlédnout do poradny studentů případné svévolné chování všiml.

Ještě jedna věc, která učitel má na starosti, je najít, co jsou předměty, které si studenti těší, zjistit své vášně a zájmy a jak se jejich rodiče zapsat je na specializovaných tříd pro subjekty, aby se student může zlepšit v jeho oblastí zájmu.

Většina škol požadují alespoň bakalářský titul v oblasti vzdělávání z prospektivní základní škole. Jiné školy mohou rovněž požadovat, magisterský titul stejně. Certifikační zkoušky pro získání licence k výuce příliš mohou být povinná. Netřeba dodávat, že základní i učitelé by měli být dobře vzdělaný v předmětech, které vyučují.

Plat stranou, výuka pracovních míst od přírody obecně mají tendenci být velmi obohacující. Takže na rozdíl od pocitu, že děláte společnost trochu dobrého tím, že vychoval některé ze svých nejmladších občanů, máte také dobrou odměnu, aby stálo za to!

Přenos Colleges
Jak se stát 911 Operator
Překvapivé Six-Obrázek Platy
Jak si vybrat Kariéra
Chief Information Officer Popis práce
Top Práce v Demand
Pohostinství Popisy Průmysl práce
Dermatolog Plat
Trauma chirurg Plat
To, co dělá správce sítě dělat?
Vysoce placené pracovní příležitosti v USA

Leave a Reply