Změna Jobs: Brát ten Plunge

Když jsme třeba vzít tuto iniciativu to stane se velmi obtížné přejít! Nepoužívejte jen skočit na opuštění své současné zaměstnání, dokud budete mít další jmenovací listinu v ruce.

Úspěšně změně kariéry může být časově náročné úsilí. To bude vyžadovat hodně trpělivosti a tvrdé práce. Zde je několik tipů pro úspěšnou kariéru se měnícím-:
Udělejte svůj domácí úkol při výběru nového pole nebo zaměstnání
Než se rozhodnete odstoupit, co musíte udělat svůj domácí úkol důkladně. Rozhodněte se, zda chcete připojit zcela nové pole společně, nebo si jen chcete být v té samé oblasti nebo příbuzném oboru, ale v nějaké společnosti, která má větší expozici ve vašem oboru. Promluvte si s co nejvíce lidmi, kteří pracují v oblasti, jak je to možné. Připojit profesní organizace a síť. Vždy mějte aktualizaci se se všemi, že je nová děje buď ve vašem oboru nebo příbuzném oboru.

Připravte se na novou práci
Nyní je čas, kdy budete připravovat sami. Poté, co jste udělal svůj domácí úkol správně a jste shromáždili všechny důležité informace o společnosti a její pracovní požadavek, a také plat budou nabízet, musíte se připravit na práci. Opět budete muset připravit na pohovor. Pamatujte si, že byl vybrán v rozhovoru je zcela na vás a na základě zkušeností, které jste shromáždili z Vašich předchozích zaměstnání.

Vezměte skok
Poté, co jste vymazány všechno a máte nový jmenovací listinu v ruce si můžete vzít na skok. Vaše nové zaměstnání by vám, že spokojenost v zaměstnání, jste chuť na. To by mohlo dát větší expozici a lepší vyhlídky na zaměstnání. Musíte se dostat vyšší plat, ale nejdůležitější věc, kterou získáváte je zážitek. Tak zpočátku se doporučuje, aby si změnit práci a dnes většina mladých davu, zejména v softwaru a reklamních zaměstnanost pole spínačů do 6 měsíců od vstupu do společnosti. To je velmi užitečné při formování svou kariéru, stejně jako představit vám zážitek.

Nejlepší práce bez vysokoškolské vzdělání
Kariéra volby pro introverty
Athletic Trainer
Snadné dobře placená místa
Výhody Být učitel
Dobře placená místa pro ženy
Senior Software Engineer Plat
Neonatolog Rozsah platu
Jak se stát Home Inspector
Práce pro English Majors
Budoucí práce v poptávce

Leave a Reply