Způsoby, jak opustit svou práci

Jste jedním z mnoha lidí tam venku, kteří jsou krmeni z jejich pracovních míst a hledáte změnu? Nebo jako ty mnoho lidí, kteří měli jen o dost svých Tyran šéfů, a se zoufale snaží dostat pryč od nich? Nebo jeden z důvodů odchodu své současné zaměstnání je, že spadají do kategorie těch, kteří mlčky pozoroval a byl učiněn příslovečnou obětního beránka na svém pracovišti, ale teď nemám v úmyslu výkonu se stejným chováním? Nebo jste dost přijít s výmluvami, že nebude dělat něco, co už nenávidí? Bez ohledu na kategorii, kterou spadají, tyto nebo jakékoli jiné situace, můžete být v, budete dobře vědomi toho, že tyto výmluvy, aby se z práce nebude opravdu trvat dlouho. A čím více se to odložit, ubožejší budete. A jsem si jistý, co můžete dělat s pár skvělých způsobů, jak opustit svou práci. Mám pravdu, nebo ne? Takže, na co čekáme na potom. Přečtěte si dopředu pro některé zábavné věci, které se v procesu odvykání svou práci!

Kreativní způsoby, jak opustit svou práci
Ačkoli pracoviště etika říkají, že jeden z nejlepších způsobů, jak opustit svou práci, je tím, že podá v řádně podepsané rezignaci dopis, a slouží požadované výpovědní lhůty, někdy frustrace dostane příliš ke klice. Za prvé, není absolutně žádný ob spokojenost vůbec. Plus, musíte slyšet dlouhé a hučení projevy svého šéfa, který nemá tušení, že nenávidíte svou práci! Tak proč není trochu dobrodružné povahy, a jen QUIT! Myslím, že je to jedna z mála kontexty, v nichž lze odvykání považovat za dobrou věc. Není tam žádný skutečný smysl rozšíření své vlastní trápení, tím, že po světské běžné, že nemáte žádnou vášeň pro. Takže, na tomto listu, dejte nám podívat na nějaké dobré způsoby, jak opustit svou práci, že můžete použít k zobrazení přesně to, jak se nesvá cítíte ve svém pracovišti!

* Prohlášení: Myšlenky uvedené v tomto článku jsou určeny pro účely zábavy. Spisovatel nebo web nenavrhuje žádné z nich, jak se rozumí úmyslně ublížit pocity každého, a není odpovědná za jakékoliv škody, které mohou vzniknout v důsledku použití některého z myšlenek.

Vyzkoušejte nějaké bláznivé nápady žert jako důvod pro opuštění zaměstnání. Podle žert nápadů mám na mysli prozkoumat všechny možnosti, žertů, které jste si možná, v pracovišti. Mohly by být e-mailové žerty, nebo vtipné žert hovory, nebo dokonce holý znamená žerty na svého šéfa, nebo vaše kolegy, pokud se vám nelíbí je příliš. Pak, když zpochybňovaný o tom, jen zvolat, že nemůžete uvěřit, že jsi se byl něčeho tak ohavného, ​​a oznámit, že jste přestat kouřit, protože si nemůže fungovat v prostředí naplněném s takovou nedůvěrou.
Vyšlete poznámky ke každé osobě, na každé stole, a každé oddělení, a podlahy, říct, že jste se přestat kouřit.
Jděte do místnosti, která dělá intercom oznámení, když nikdo není kolem. Připojte intercom na všech odděleních, říkají, že máte důležité oznámení, aby se, představit sebe, a křičet, že jsem QUIT!
Tento tip je pro ty, kteří byli “plánování” ukončete pro docela někdy, ale nějak nikdy jsem se to dělá. Drž se zpátky pozdě předchozí večer. Přejděte k tiskárně a vytisknout letáky s nápisem I QUIT na ně, v různých barvách. Fotokopie těchto letci. Ozdobte celou kancelář s letci, jako byste na festival. A po dekorování je prováděno, jen držet těch zbývajících na stěnách, a pokud stále zůstávají, jen je rozptýlím po celou kancelář, včetně umývárny a úklid skříně!
Pokud je to jeden z těch dnů, kdy vám křičel na ráno, není nic jako velký oběd útěku, aby se cítíte radost. V době oběda, oznamujeme, že budete jíst ven, a nevrací. Když váš šéf vás kontaktuje na vašem mobilním telefonu, stačí poslat mu text s tím, že jsi přestal.
Nechte na dlouhou a dobře plánované dovolené, a nikdy vrátit do práce.
Když váš budík zvoní ráno, místo toho, aby odložení, tak to prostě vypnout, a jdi spát. Pokračujte to více než týden, a vy jste tak dobrý, jak padáka!
Pokud jste dobrý se slovy, pak návrh báseň, nebo propracovaný e-mail, suchým humorem, o tom, proč jste přestat kouřit a zaslat jej na každého člověka ve vašem adresu kanceláře email knihy, jeden den před ukončením, po všichni opustí na den.

Použijte některou z výše uvedených způsobů, jak opustit svou práci, a budete mít volný jako pták, a je připraven prozkoumat nový svět příležitostí!

Co je to Full Zaměstnání
Kariéra Změnit na 40
Computer Technician Popis práce
IT technik Plat
Nejlepší placené práce a kariéra
Jak si vybrat vysokou školu
Učitel na základní škole Popis práce
Laborant Popis práce
Budoucí práce v Americe
System Analyst Plat
Lékařské Práce bez míry

Leave a Reply