Ztráta Zmírnění Specialist

S hospodářskou roztavit v Americe, poptávka po specialisty ztráty zmírnění zvýšil, jako nikdy předtím. Mnohé banky najímají kvalifikované, zkušené a kompetentní odborníky ztrát zmírnění, jelikož se jedná o pozice nejvyšší odpovědnosti. Jak již název napovídá, jejich primární úkolem je analyzovat a zmírnit ztrátu banky. Jsou jednou z důležitých částí jakékoliv banky, protože pomáhají banka ušetřit peníze a zase vydělávat hodně zisku. Jejich úkolem je těžké, a jsou respektovány pro jejich úsilí, znalostí a dovedností.

Popis práce

Specialisté ztrát zmírnění najat banky. Banky dávají peníze na dlužníky s konkrétní úrokových sazeb, které mají zisk. Ale ne všechny dlužníci jsou zodpovědní, nebo mohou jednotlivci, a tak nemají, nebo prostě nemůže zaplatit zpět peníze dluží. A tady přichází ke ztrátě zmírnění specialista, jehož úkolem je pomáhat banka zabránit finanční ztrátu, která by mohla nastat v důsledku nezpůsobilých nebo delikventního držitelů účtů. On má nejen aby se zabránilo potenciální ztráty, ale také musí přijít s strategiemi obnovy a opatření v případě finanční ztráty. On také musí vypořádat s jednotlivými majiteli účtů, a snížit ztráty tím, že navrhne dlužníků různé způsoby splácení hypotečního úvěru. Chcete-li přijít s životaschopným řešením, musí mít dobrou znalost odvětví a trhu. Jeho konečným cílem by mělo být minimalizovat ztráty společnosti.

Povinnosti

Ztráta zmírňování specialista musí být dobrý v multitasking. Povaha jejich práce zahrnuje práci s více odpovědnosti najednou. Níže jsou uvedeny některé z jejich úkolů:
Analýza finanční situaci banky.
Sledování finančních transakcí držitelů účtů.
Pozorování účty všech klientů.
Dělat kontrolu kvality a metriky pro sledování výkonu.
Dohled nad každodenní finanční činnosti banky.
Navrhování proaktivních strategií, aby se zabránilo ztrátám.
Poskytování řešení pro splácení hypoték a obnovení ztráty.
Identifikace vzdělávacích a rozvojových potřeb banky.
Podání konkurzu případy, uzavření účtů, zabývající se delikventní účty, a hypotečních úvěrů, a servisní půjček.
Aktualizace s novými vládními pravidly a předpisy týkající se bankovnictví.

Znalosti a dovednosti

Chcete-li se stát úspěšným ztráta zmírnění specialista, jeden musí mít následující dovednosti:
Měl by mít výborné komunikační schopnosti, a to jak slovní a písemné.
Musí také mít dobré vyjednávací schopnosti.
Musí mít dobré analytické schopnosti.
On musí mít cit pro detail.
Měl by být informovaný o hypoték.
By měli vědět, jak se obrátit na trestné činnosti v krátké kupní smlouvy, uzavření trhu, nebo příznivým úvěr modifikace.
By měli být obeznámeni s příslušnými software.
Musí být připraven pracovat ve stresových situacích.
Měl by také být flexibilní, aby se přizpůsobily změnám.

Pokud máte výše uvedené vlastnosti a myslíte, že můžete dodat dobrý výkon jako profesionální specialisty ztráty zmírnění, pak je to pole pro vás. Existuje mnoho institucí, které poskytují ztráty zmírňování odbornou přípravu, ale je nutné zkontrolovat kvalitu a pravost ústavu před zapsat do kurzu. Obecně platí, že diplom v ztrát zmírňování a několik let praxe v oboru, je dost chytit pracovní příležitost a lukrativní práci v renomovaných bank. Průměrný plat specialisty ztráty zmírnění je kolem 55.000 dolarů ročně. Doufám, že vám tento vysoce lukrativní vysněnou práci brzy! Všechno nejlepší.

Dobře placené práce s NO fakulta
Nejvyšší placených pracovních míst v Americe
Nejvyhledávanější práce
Snadné Jobs, že vydělat hodně peněz
Dobrý Kariéra dostat do
Nejlepší práce na rok 2012
Zábavné Kariéra, že dobře zaplatí
Nejlepší Počítačové Práce pro budoucnost
Top Ten platebních Careers
Kariéra Cíle projektu Příklady
College profesor Plat

Leave a Reply