Jak se stát rozhodčí

On nebo ona může být označován jako píšťala ventilátorem a “všehoschopná” ve sportovní aréně. Můžete neuposlechnout píšťalku a jste v nějaké reálné problémy! Hádej, co mám popsat asi? Žádné dohady? Dobře. To byl popis kvintesenční rozhodčího! Rozhodčí je ten, kdo je zodpovědný za hladký průběh každé hře. Proto by měl mít důkladné praktické i teoretické znalosti o sportu on nebo ona je sledování a vedení v evidenci. Pomlčka správních dovedností, výborná znalost sportu a bytí bojová fit, je vše, co je potřeba, aby se stal rozhodčí. Hra pro zvířata, jak se stát rozhodčí se všemi svými natvrdlý gritties? Ochladí, pak hra je na!

Stát se rozhodčí

1.
Shromáždit co nejvíce informací o vašem oblíbeném sportu. Ať už je to baseball, fotbal, basketbal nebo oplocení. Měli byste mít pravidla a předpisy a sportu na dosah ruky. Není to jen to, že byste měli mít také dobrou představu o tom, jak tato pravidla mohou být obcházena. Celková odbornost je způsob, jak jít. To je jeden z prvních a především požadavky, aby se stal rozhodčí.

2.
Školení v oblasti komunikace, řízení, vedení a motivace je nezbytné, aby se stal rozhodčí. Kromě toho, musíte být schopni učinit rychlá rozhodnutí a měl by být schopen držet otěže hry dobře v ruce a nad ním kontrolu. Tak, že vynikající vůdce a komunikátor bude trvat místa, pokud chcete být profesionální rozhodčí.

# 3
Chcete-li získat zkušenosti v umpiring a rozhodčích, převzít iniciativu, aby se rozhodčí ve své komunitě. Neočekávejte, že byste získat okamžitý průlom v lize. Začít v malém. Místní boxeři gymnázium školení nebo rozhodčích pro tým mládeže sportovní může být velkou pomocí. Pokud budete mít štěstí, budete pravděpodobně najít mládežnické sportovní programy, které poskytují třídy trénovat rozhodčích zdarma. Zaregistrujte se jako mnoho takových tříd, jak můžete.

4.
Kdykoli budete předsedat na hru, pokud je to možné, ujistěte se, že vaše video, zatímco umpiring je zastřelen. Vyjměte nějaký čas a studovat videa znát rozdíl mezi vaší práce jako rozhodčího a že jiní na odborných hry. Buďte v kontaktu se zkušenými rozhodčími a požádejte je, analyzovat svou práci jako rozhodčí. Práce na vrt v brnění.

5.
Pomalu vystudovat dobrovolník do placené komunity rozhodčího ze strany získávají více zkušeností a na základě požadovaných dovedností. Někdy nebo jiné budete si všiml, a budete na stávku zlato.

Další faktory
To byly věci, které musíte udělat, aby se stal rozhodčí. Nicméně, to by nemělo být zapomenuto, že některé základní vzdělávací kvalifikace jsou nutné stejně. Maximální úředníci potřebují minimální diplom střední školy nebo ekvivalent. Ti, kteří jdou na rozhodčích na vysoké škole, si musí být vědomi skutečnosti, že potřebují, aby absolvent nebo spíše zúčastní profesionální pořadatelského týmu. Například, pokud se snažíte o rozhodčích menší nebo hry Major League Baseball, musíte zúčastnit profesionální rozhodčí odbornou školu. Navíc, budete také potřebovat kolem 10 let zkušeností vykonávajících vedlejší ligy se rozhodčí pro všechny hlavní ligy. Konečně, budete také potřebovat minimálně 10 let zkušeností na rozhodčího pro profesionální fotbal. Z těch 10, 5 musí být na úrovni vysoké školy nebo vyšší.

Tak to je, jak se můžete stát rozhodčí. Nakonec, pokud máte talent pro studoval knihu pravidel každý jednou za čas, a jsou ty sportovní typy, není ti brání! Tady je místo, kde jsem se odhlásit! Hodně štěstí vám!

Entomolog Plat, Laicky řečeno, entomologie je studium hmyzu a existuje více než milion druhů hmyzu na této planetě. Plat podle národních statistik je kolem USD 55.000 ročně známky. Entomologie spadá pod biologie a entomolog zkoumá hmyz v laboratorních podmínkách, stejně jako uvádí v jejich přirozeném prostředí, když na práci v terénu. Pod záštitou entomologie existují různá témata, jako je biomechanika, zemědělství, výživy, forenzní vědy, atd. Studie hmyzu byla zásadní v rozvojových roboty hmyz hnutí byly kopírované robotických inženýrů s vynikajícími výsledky. Entomolog také hrají důležitou roli, pokud jde o zemědělství, jako některé druhy hmyzu jsou zodpovědné za opylování a některé pro ničení plodin. Soudní entomolog studovat činu a pokusit se zjistit, časový plán pro akci. Vzhledem ke všem těmto různých oblastí práce mzdových z entomolog kolísá v závislosti na profilu práce.
Význam College vzdělání
Alternativní Careers pro učitele
Co úlohy vyžadují vysoký školní diplom
Dobře placená místa pro ženy
Nejlepší Careers pro 2012
Který kariéra je pro mne ten pravý
Jak se stát produktu Tester
Co Kariéra vydělat více peněz
Kariéra Práce s autistickými dětmi
Art Kariéra Seznam

Leave a Reply